loading
loading

״VINIA החזירה לי את החשק לשחק על החוף״

מאת: - ביו הרווסט פיתחה טכנולוגיה חדשנית המאפשרת לגדל תאים מהצומח, צמחים או פירות, ולהנגיש לצרכן את היתרונות הבריאותיים שבצמח/פרי, זאת ללא החסרונות.
אי נוחות, מאמץ יתר בפעילות גופנית, רצון ביותר אנרגיות והתמודדות עם עייפות כתוצאה מחיי היומיום - הם רק חלק מהתחושות שחוו אנשים לפני שהתחילו לקחת את תוסף התזונה VINIA. אבל מאז שהם גילו את הכמוסה עם העוצמה של כ-1,000 ענבים אדומים הם מחייכים יותר
צילום באדיבות ביו-הרווסט

צילום באדיבות ביו-הרווסט

loading

סגולות בריאותיות רבות  נמצאו לאורך השנים בשתיית יין אדום.

הבעיה מתחילה עם החסרונות שיש ביין ובענבים, כלומר, רמות הסוכר הגבוהות או האלכוהול על השלכותיו השליליות השונות.

כדי להבין איך אפשר לצרוך את היתרונות הגדולים שיש ביין, מבלי לסבול מהחסרונות, קבוצת מדענים ישראלים בשיתוף המכון הוולקני של משרד החקלאות, חברו ליזם ישראלי למחקר משותף.

הם נכנסו למעבדה ויצאו ממנה כשבידם פטנט עולמי רשום: כמוסות VINIA – תוסף תזונה ישראלי, המאפשר לכם לצרוך את היתרונות הבריאותיים הטמונים בבקבוק יין שלם בכמוסה אחת בלבד, רק בלי סוכר ובלי הנגאובר.

בכל כמוסה לצריכה יומית יש אבקת תאי ענבים אדומים, המכילה באופן טבעי פוליפנולים ורסברטרול – רכיבים המצויים ביין האדום, המסייעים בשיפור זרימת הדם, ובעקבות כך משפרים את אספקת החמצן, את רמות האנרגיה והעירנות.

אסתר צוריאנו לוי. צילום באדיבות ביו-הרווסט

אסתר צוריאנו לוי. צילום באדיבות ביו-הרווסט

״ה-VINIA נותנת לי חיים יותר איכותיים ויותר עירניים״, מספרת אסתר צוריאנו-לוי, שלוקחת VINIA באדיקות כבר 5 שנים ללא הפסקה, ״בשנה האחרונה יש לי מאמן אישי שבא אליי הביתה פעמיים בשבוע, ……הוא אומר שאני עושה ספורט יותר טוב מצעירות. ואני משייכת את זה ל-VINIA, כי זה נותן אנרגיה ועירנות. ……בד״כ אנשים קמים בבוקר ואומרים איי, ופה כואב ושם כואב, אבל אתה קם בבוקר…. אני קמה אני  לא יושבת. אני עושה אלף ואחד דברים״.

אסתר יודעת לקבוע שיש חיים לפני ואחרי VINIA: "לפני ה-VINIA האנרגיות לא היו מי יודע מה…..היה יותר קשה. הייתי מתעמלת והייתי מפסיקה, הייתי הולכת והייתי מפסיקה. הייתה אי נוחות. אחרי שהתחלתי לקחת את הוויניה, אחרי תקופה, האנרגיות יותר טובות, המצב רוח יותר טוב ואם זה עושה לנו טוב זה עושה טוב גם לסביבה״.

עוצמה בריאותית של כ-1,000 ענבים אדומים

באופן לא מפתיע היתרונות הבריאותיים הגדולים שמביאה איתה ה-VINIA, מתאימים גם לצעירים, המנהלים שגרת חיים אינטנסיבית ומעוניינים לשמור על בריאות טובה ולא רוצים להרגיש גמורים כשהם מגיעים לסופו של יום עמוס משימות.

גבריאל חי. צילום באדיבות ביו-הרווסט

גבריאל חי. צילום באדיבות ביו-הרווסט

״בכל פעם שהיה לי רגע פנאי… הייתי יורד לים… ועושה פעילות ספורטיבית, מטקות, כדורסל ולרוב כדורעף. והייתי מרגיש  אי נוחות אדירה….חשבתי שזה משהו שכבר לא אוכל לעשות בגיל שלי….אני הבחנתי בשינוי״, מעיד גבריאל חי על המהפך שהביאה VINIA לחייו, "מיד קניתי גם לאחי, שגם הוא ממש מבסוט ומרגיש את השינוי על עצמו. ברגע שאתה מצליח …לענות על כדור קשה באיזה זינוק וירטואוזי, ולהעביר את הכדור לצד השני של הרשת, זה בדיוק … כמו שאתה מבקיע גול בדקה ה-90. ועכשיו יש לי את זה. ואלה הדברים הקטנים למעשה  שעושים את החיים…. לפני ה-VINIA  עוד לפני שהגעתי לשחק, החשק לעשות את זה היה נעלם….. לדעתי ה-VINIA זה דבר מהפכני״.

הענבים, קליפות הענבים וזרעי הענבים, המשמשים להכנת היין האדום, מכילים רכיבים מועילים לגוף האדם – הפוליפנולים. אלו חומרים בעלי פעילות אנטי חימצונית, כשכל ענב מכיל סוגים שונים של פוליפנולים כמו רסברטרול למשל, המצוי ב-VINIA, המסייע בהרחבת כלי הדם ובשיפור זרימת דם. ב-VINIA הצליחו לרכז את העוצמה הבריאותית שיש ב-1,000! ענבים בכמוסה אחת. מה שמביא את היתרונות הבריאותיים שבצריכת הכמוסות למקסימום. גם תהליך גידול תאי הענבים המרכיבים את ה-VINIA, נעשה בתנאים מבוקרים, בשיטת גידול ייחודית, ללא ריסוס או הנדסה גנטית.

מומחים יעידו ששתייה של עד שתי כוסות יין אדום ביום, בשילוב תזונה מאוזנת ופעילות גופנית קבועה, הם נוסחה מומלצת ליתרונות בריאותיים. הבעיה היא שאורח החיים הזה אינו מתאים לכל אחד. VINIA היא פטנט עולמי ייחודי, שחוסך מכם את החסרונות שמביא איתו האלכוהול, ומזקק לכם את התועלות בכמוסה יומית אחת, שתסייע לכם להיות ערניים וחיוניים יותר ולשפר את איכות החיים שלכם.

חשוב לדעת

תוספי תזונה אינם תרופה והם לא נועדו לטפל, לרפא או למנוע מחלה כלשהי. בכל מקרה של בעיה רפואית, יש להתייעץ עם הרופא המטפל. VINIA הוא תוסף תזונה. על כן, על נשים בהריון, נשים מניקות, אנשים הנוטלים תרופות מרשם וילדים – להיוועץ ברופא לפני השימוש. יש להרחיק מהישג ידם של ילדים.

.Vaisman, et al, 2015 Int J Food Sci Nutr*

מדד FMD עלה ב-148% בממוצע בקבוצה שצרכה ויניה (400 מ"ג) במשך 3 חודשים. בקבוצה זו ערך הבסיס של FMD עלה מ-1.45% ל-3.59% לאחר צריכת VINIA.

** Julio Wainstein et al, American Diabetes Association, 2016 (abstract).

רוכשים מארז של 4 חודשי צריכה ומעלה ומקבלים בקבוק יין אדום "אדמה" של יקב תבור>>

 

מלאו את פרטים לקבלת מידע נוסף עבור VINIA:

 

 

השאירו תגובה: