supherb_Fly
supherb_Fly

קליפות הדרים לטיפול בסרטן

מאת: לירון יצחקי
זמן קריאה: 3 דקות
ד"ר אליעז הוא לא הרופא הממוצע שתפגשו בקופת חולים. בכנס שהוקדש לטיפול המשולב בסרטן הוא דיבר על פתיחת הלב לקראת הגידול וגם על תרופה שעוד כילד שמע עליה והיום קיימת: מיצוי קליפות הדרים לסרטן
Laisha_In

כבר במבט ראשון ד"ר אליעז לא נראה כמו הרופא הממוצע שהיינו פוגשים בקופת החולים. ד"ר אליעז הוא התגלמות הדיסיפלינה שעליה הוא מרצה – הרפואה האינטגרטיבית (משולבת): הוא רופא (MD) אשר התחיל את מסעו הרפואי בהילינג, יוגה וטקוונדו, משם המשיך לבית ספר לרפואה ולאחר מכן למד דיקור סיני וצמחי מרפא. אך ההשפעה הכי עמוקה על החשיבה ודרך החיים שלו הגיעה מהבודהיזם הטיבטי, ומאז שהתוודע אליו הוא משלב בחייו מדיטציה באופן קבוע, ונוסע כל שנה לתקופה של כמה שבועות לטיבט כדי למדוט.

על פי הרפואה המשולבת, החולה הוא זה שמוביל את התהליך והוא זה שבמרכזו. כל רופא שבוחר לעבוד עם חולי סרטן  צריך להתחיל מרפלקציה פנימית, אומר אליעז – למה הוא רוצה לעסוק בסרטן? מה מושך אותו בזה? הוא ממליץ לדמיין שאנחנו החולים ולחשוב אילו טיפולים אנחנו היינו עושים?
עקרונות נוספים של הרפואה המשולבת הם חוסר השיפוט בטיפול והאינדיווידואליזציה של הרפואה, כלומר, הרפואה היא אישית מותאמת לכל חולה במיוחד, וכל שיטת טיפול באה בחשבון – קונבנציונלית או לא.

"יום אחד ימצאו תרופה לסרטן בקליפת הדרים"

כאשר ניגשים לטפל בחולה סרטן על פי הרפואה המשולבת מתחילים ביצירת קו בסיס (base line) של המטופל על ידי עריכת בדיקות מרובות ככל האפשר. על ידי בדיקות מקיפות ניתן לקבל את התמונה הגדולה, להבין טוב יותר את האדם ואת הסיפור שהוביל לסרטן, ובנוסף, ניתן לחזור לנתונים הללו ולהעריך את התקדמות הטיפול.

ד"ר אליעז

שתי גישות לטיפול בסרטן

גישתו המיוחדת של ד"ר אליעז לסרטן הציגה בפניי שני מושגים, שתי גישות שונות להתמודדות עם המחלה:

אסטרטגיה אחת היא של ההכלה או הבלימה (containment) שעל פיה אנחנו לא ממהרים להילחם בגידול ולהרוג אותו, אלא דוקא לנסות להכיל אותו ולחיות איתו, תוך נסיון למנוע ממנו להתפשט.

האסטרטגיה השנייה היא היותר מוכרת לנו והיא אסטרטגיה של להרוג את הגידול (killing).

מי מחליט על פי איזו אסטרטגיה לפעול בטיפול? כמובן שגם כאן החולה קובע האם הוא רוצה ומסוגל לצאת לקרב. להפתעתי, ד"ר אליעז מספר שלא כל החולים בוחרים באופציה של להרוג את הגידול, כי לא כולם מוכנים מבחינה גופנית ו/או נפשית לצאת למלחמה הזאת.

אחת הגישות בטיפול, ולא משנה על פי איזו אסטרטגיה אנו פועלים, היא גישה של מניעת גרורות ואנגיוגנזה (שגשוג כלי דם חדשים המזינים תאים סרטניים), וכאן מציג בפנינו ד"ר אליעז מולקולה חדשה שאני טרם שמעתי עליה עד היום, והיא הגלקטין 3. הגלקטין 3 הוא חומר חשוב מאוד להתפתחות הגידול והגרורות הסרטניות וכן יש לו תפקידים רבים נוספים. רמות גבוהות של גלקטין 3 מעורבות ישירות בהתקדמות הסרטן, מחלות כליה, סכרת ועוד, וכן הן מנבאות טובות של מוות.

אז מה התרופה?

פקטין מקליפות הדרים שעבר מודיפיקציה, שינוי (Modified Citrus Pectin), חומר רב עוצמה שנקשר לגלקטין 3 וגורם לעיכובו. לפקטין מקליפות הדרים יש יכולות אנטי-סרטניות רבות עוצמה, יכולות הגנה מפני נזקי קרינה, הוא משפר איכות חיים, מגביר פעילות חיסונית ומפנה מתכות רעילות מהגוף כדוגמת כספית, עופרת וקדמיום. את כל ההצהרות הללו מגבה ד"ר אליעז בעשרות מחקרים שנעשו ברחבי העולם.

זוהי דוגמה לחומר עם פוטנציאל ריפוי רב עוצמה, ללא תופעות לוואי וללא התוויות נגד.

ד"ר אליעז מספר שכילד הלך ערב אחד לשכניו, שניהם בעלי תואר דוקטור בכימיה אורגנית ועבדו כמדענים ב"פרי הדר". ורות, השכנה, אמרה לו יום אחד "אייזיק, ובוא יום וימצאו תרופה לסרטן בקליפה של פרי הדר". 24 שנים לאחר מכן הוא זכר את האמירה הזאת והתקשר אליה מסן פרנסיסקו ובישר לה שהמחקר הראשון על MCP פורסם.

שלוש דלתות שאפשר לפתוח בדרך להבראה

רפואת גוף נפש זו התשוקה האמיתית של ד"ר אליעז. הוא מציין 3 כללים חשובים, 3 דלתות חשובות שדרכן מטופל יכול להבריא:

Body (גוף) – רפואת הגוף, רפואת חומרים. למשל שימוש בדיאטות
speech (נשימה או נשמה)– מה שמחבר את הגוף עם הנפש (mind), רפואה דרך נשימה, קול, אנרגיה לא חומרית. למשל מאנטרות, תפילה או דיקור.

Mind (נפש זה התרגום הקרוב ביותר, אך לא מדויק) – עיבוד מחשבות, עיבוד מנטלי. למשל מדיטציה.

ישנם מחקרים רבים המוכיחים כי שילוב רפואת גוף-נפש בטיפול בסרטן מוביל לשיפור בפרמטרים שונים כגון הגידול עצמו, הגרורות והישרדות.

לכל מטופל יש את הדלת העיקרית, המרכזית שלו, שתיפתח כדי לאפשר להבראה להתרחש, אך עדיין השאיפה תהיה להשתמש בכולן. למשל, אישה שהיה לה סרטן שד גרורתי, שהחלום שלה היה לעסוק במוזיקה עם עיוורים, וברגע שעשתה זאת נעלמו לה הגרורות. הדלת שלה היתה הדלת של ה-speech. אישה אחרת הבריאה מסרטן באמצעות תזונה. הדלת שלה היתה הדלת של הגוף. "מקשיבים לחולה – החולה נותן את התשובה", אומר ד"ר אליעז.

דרך העבודה על גוף-נפש, הלב נפתח. כשהלב נפתח – זו איכות מוארת, אלוהית, ואז אנחנו פתוחים וההילינג מגיע מכל הכיוונים. שום דבר לא מתקרב ללעבוד על לב פתוח, שום רפואה או שיטה טבעית או קונבנציונלית. "אני מתחיל בזה, זו איכות שחייבת להיות חלק מהרפואה".

ברפואת גוף נפש אנחנו מכוונים להבראה מהמחלה, שזה דבר שונה לגמרי מאשר רק להתגבר על מחלה. הרבה אנשים חולי סרטן יש בהם הרבה שליליות וכעס, ולפעמים אומרים להם שהם צריכים "לחשוב חיובי". ואז יכול להיווצר מצב של הרבה חשיבה שלילית שמכוסה בשכבה דקה של חשיבה חיובית. זו לא הבראה אמיתית, הם לא כנים עם עצמם ועם אחרים סביבם.

בתהליך המדיטציה אנחנו יכולים להרגיש מרחב, לעשות דיטוקס פנימי ולהבין ששום דבר לא קבוע ומשתנה תמידית, גם אנחנו. מהנקודה הזאת אנחנו יכולים לעשות שינוי.

אין לתרגול של פתיחת הלב וה-mind  מטרה, אין תוצאה סופית. "התהליך הוא התוצאה הסופית" מסכם ד"ר אליעז. אנחנו משחררים את העבר, ההווה והעתיד, ומכאן מגיעות אהבה וחמלה.

אין ספק שיצאתי מההרצאה עם לב הרבה יותר פתוח מאשר כשנכנסתי אליה.

 

רוצים לדבר על הכתבה? היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו
 1. א

  המרכיב השני הוא "speech", או "spirit"?

 2. לירון יצחקי

  המרכיב השני הוא Speech. הכוונה היא לדיבור, נשימה וכל אנרגיה שהיא לא חומרית.

 3. תמר

  למה הכוונה פקטין שעבר מודיפיקציה? באנגלית Modified Citrus Pectin
  והיכן ניתן להשיגו (למעט מקליפות ההדרים עצמן)?

 4. מוטי לייבא/מזון-על רמות השבים

  לתמר ולכל המתעניינים ניתן להשיג את פקטין ההדרים של ד"ר אייזיק אצלנו במזון על רמות השבים.במחירים נמוכים משמעותית ממחירי השוק.
  נשמח אם תפנו אליינו
  נייד: 0524827047
  המעגל 1/1 רמות השבים

 5. דליה

  תכשיר אנטי סרטני S.N.H.C.D מציל חיים
  High pH Therapy
  סוד הריפוי הטבעי בתזונת "על" למניעה ריפוי והחלמה מסרטן
  Secret of natural healing cancer diet
  ????? ???????????? ????? ???? ?????????
  ???????????
  ?? ?????? ???????? ?????? ??????? ?????
  ??? ???? ????? ????? ????? ?????
  ?????????????

  טיפול אלטרנטיבי מותאם למצבו הבריאותי של החולה, גילו, האיברים שנפגעו ומצב התקדמות המחלה,בכול סוגי סרטן השונים כולל סרטן גרורתי בכול שלב 1-2-3-4
  התכשיר מציל החיים גורם :
  תכשיר S.N.H.C.D מציל חיים גורם למוות תאי סרטן בלבד .
  תכשיר S.N.H.C.D מציל חיים מגבירים את אספקת החמצן לתאי הסרטן ותהליך זה כשלעצמו- בולם את ההתנהגות המתפשטת של תאי הסרטן, ומונע היווצרות גרורות ברקמות אחרות של הגוף.
  תכשיר S.N.H.C.D מציל חיים מעכב את התפשטותם של גרורות סרטניות והתקדמותם בגוף.
  תכשיר S.N.H.C.D מציל חיים הוא תכשיר טיפול מרכזי באצידוזיס (חומציות יתר של הדם).
  תכשיר S.N.H.C.D מציל חיים מכחיד את התאים הסרטניים המיקרוסקופיים תחת בקרה צמודה.
  תכשיר S.N.H.C.D מציל חיים תאי הסרטן מתקשים לחיות בהרכב התכשיר
  תכשיר S.N.H.C.D מציל חיים מסלק קרינה מייננת שהצטברה בגוף ואשר בעצמה עלולה לחולל מוטציות בתאים נורמאליים והתפתחות סרטן .
  (קרינה מייננת היא קטלנית ליצורים חיים. זוהי קרינה באורכי גל קצרים יותר, הכוללת קרני רנטגן (קרינת X), קרינת גמא (?) וקרינה קוסמית. קרינה כזו גורמת לשינויים בהרכב האלקטרונים של המולקולות שדרכן היא עוברת, ומשרה יצירת יונים, רדיקלים חופשיים (דוגמת רדיקל הידרוקסילי, OH., ורדיקל הידרידי, H.) ואלקטרונים חופשיים, הגורמים נזק חמור למולקולות רבות בתאים, ובעיקר ל-DNA. קרינה מייננת חודרת לתוך הגופים המוקרנים.)
  תכשיר S.N.H.C.D מציל חיים מאיץ את תהליך חילוף החומרים בגוף .
  תכשיר S.N.H.C.D מציל חיים גורם לייצור כדוריות דם אדומות ומעלה את רמות האנרגיה.
  תכשיר S.N.H.C.D מציל חיים מתפרק בגוף מהר יותר מאשר מתפרק סוכר רגיל.
  תכשיר S.N.H.C.D מציל חיים נחשב כתוסף מזון טבעי ומזין כמקור טבעי לברזל ומינרלים שונים.
  תכשיר S.N.H.C.D מציל חיים בעל אינדקס גליקמי גבוה ולא מומלץ לחולי סכרת .

  מזונות "על"
  הכוונה למזונות שמכילים חומרים מיוחדים בעלי השפעה חזקה על מניעת סרטן או ריפויו. החומרים שהם מכילים שונים מבחינה כימית מצמח לצמח. קבוצה חשובה הם חומרים ביופבלונואידים – קבוצת חומרים טבעיים בעלי מבנים פנוליים שנמצאים במגוון רחב של מזונות, בחלקים שונים של צמחים שונים: זרעים, עלים, פירות, פרחים וכו'. הם מנקים רדיקלים חופשיים, הם אנטי אוקסידנטיים, אנטי דלקתיים, אנטי ויראליים ואנטי סרטניים.
  ישנם מקומות על פני כדור הארץ שהם עשירים במינרלים בסיסיים כמו רובידיום, מגנזיום אשלגן וצזיום. שבט ההופי האינדיאני שגר על אדמה עתירה ברובידיום לא מכיר כמעט את התופעה של גידולים סרטניים וכך גם שבטים בפקיסטן כמו בני עמק ההונזה שגרים על אדמה עשירה בצזיום. צזיום הוא מינרל כל כך פוטנטי למיגור סרטן כיון שהוא חודר לתא הסרטני מעלה את רמת הבסיסיות של התא הסרטני ל 8 !!!!! וכך מעודד את השמדתו תוך ימים ספורים בלבד.

  הביסוס המדעי- דר. וורבורג : את הביסוס המדעי בדבר סביבתו החומצית של התא הסרטני והקשר ההדוק לנשימתו האל-אווירנית, ייסד במחקריו הפטו-פיזיולוגיים דר. וורבורג (Dr. Otto Warburg) ועל כך זכה בפרס נובל לשנת 1966 . דר.

 6. דליה ודוד המרכז לבריאות טבעית

  קרם למריחה חיצונית פורמולה 4-B-S-A-M
  האור שבקצה המנהרה
  מהוא סרטן עור ?
  סרטן העור הוא סוג של סרטן המתבטא בגידולים ממאירים על פני העור (התרבות בלתי מבוקרת של תאי עור). בין הגורמים העיקריים לסרטן עור הוא חשיפה לאור השמש – קרינת UV – ללא הגנה, בעיקר אצל אנשים בעלי עור בהיר
  קיימים שלושה סוגים נפוצים של סרטן העור
  הקרצינומה של תאי הבסיס,
  הקרצינומה של תאי הקשקש
  מלנומה המוגדרת כסרטן העור החמור והקטלני ביותר.
  שלושת סוגי סרטן העור נמצאים בעלייה מבחינת שכיחות הופעתם. העלייה המתמדת בשכיחות נובעת בעיקר מחשיפה מופרזת לקרינת השמש, דלדול שכבת האוזון, שימוש במתקני שיזוף מלאכותיים וחשיפת העור לגורמים מזיקים כדוגמת: זיהום אוויר ועשן סיגריות. באמצעות הגנה מפני גורמים אלו, גילוי עצמי מוקדם ובאמצעות טיפול רפואי ניתן להימנע מסרטן העור.‏[
  הסוגים השונים של סרטן העור
  Basal Cell Carcinoma
  סרטן תאי הבסיס – סוג זה שכיח יותר, מהווה כ- 95% ממקרי סרטן העור.
  הגידול מתפתח באיטיות, נוטה ליצור כיבים (פצעים) ומתפשט לעיתים רחוקות מאד לחלקי גוף אחרים.

  Squamous Cell Carcinoma
  סרטן תאי הקשקש – שכיח פחות. לעיתים רחוקות גידול זה מתפשט לבלוטות הלימפה האזוריות או לאיברים אחרים, אך בשכיחות גבוהה יותר מאשר סרטן תאי הבסיס.
  יש חשיבות רבה לאבחון המוקדם ולטיפול בכל סוגי סרטן העור על מנת להשיג ריפוי ולמנוע נזק מקומי והתפשטות לאיברים הסמוכים.

  Actinic Keratosis
  כטרום-סרטני -הופעת כתמים מחוספסים בצבע אדום או חום באזורי העור החשופים לשמש. זהו מצב הידוע כטרום-סרטני. במקרים מסוימים עשויים כתמים אלו להיהפך לסרטן תאי הקשקש.

  Malignant Melanoma
  מלנומה ממאירה של העור – גידול סרטני ממאיר שמקורו במלנוציטים שבעור ולכן צבעו חום כהה או שחור

  מרכיבי קרם פורמולה 4-B-S-A-M
  קרם זה עשוי מתערובת מזונות על ייחודיים ושמנים אכילים בריאים ומבריאים המכילים :
  הקרם עשיר מאוד בסיבים תזונתיים ומינרלים כמו ברזל, מגנזיום, זרחן, אשלגן, נתרן מימן פחמתי ,נחושת, מנגן ,סלניום, סידן וברזל, אנזימים וספונינים, חומצות אמיניות, חומצות שומן בלתי רוויות ורכיבים נוספים להם הגוף זקוק ואינו יכול לייצר בעצמו.
  הקרם עשיר מאוד גם בויטמינים שונים כמו ויטמין E, C, B1, B6 חומצה פולית וטיאמין.

  100 גרם של הקרם מכילים כ-50 גרם מים, 354 קלוריות, 3.33 גרם חלבון, 34 גרם שומן לפידים, 9 גרם סיבים תזונתיים ו-6.23 גרם סוכר מפרי טרי .
  הוראות שימוש :
  מריחה קלה של הקרם על האזור הפגוע בעדינות
  לשבוע הראשון שלוש פעמים ביום יש למרוח
  ומי השבוע השני פעמיים ביום
  יש להקפדתי לנקות את האזור הפגוע כראוי לפני כל מריחה
  שימוש בפורמולה 4-B-S-A-M נמצאו פועלות לקטילת וחיסול תאי סרטן העור בלבד – אין שום פגיעה בתאים בריאים.
  הטיפול הטבעי בשמישוש בפורמולה 4-B-S-A-M בכול סוגי סרטן העור ללא כול תופעות לוואי המניב תוצאות מדהימות בהתחייבות ואחריות מלאה !
  אנו בטוחים ביעילותו של קרם פורמולה 4-B-S-A-M וביכולתו לעזור גם לכם.
  אנו מציעים אחריות מלאה לקבלת החזר כספי מלא בתוך 90 יום מתאריך הרכישה
  ללא כל תנאי במידה וזה לא עזר לגידולים על העור ובלבד שנעשה צילום הנגע בתחילת המריחה לאחר 30-60-90 יום .
  להזמנות ייעוץ והדרכה חינם בטלפון 09-8846105/6
  לדוד 052-2498146 (בבקשה לא בשבת )

  תגיות: טיפול בסרטן סרטן העור מלנומה