SA_FLY
KETO_MIGDAL

שמן האורגנול - תרופה טבעית

מאת: חברת ג'מוקה
שמן האורגנול P73 תופס לו מקום של כבוד בארון התרופות הטבעיות של כל מי שבוחר באלטרנטיבות למערכות הרפואה הקונבנציונליות, וזאת בזכות יכולתו לקטול מגוון רחב של חיידקים, פטריות, וירוסים ועוד. מידע חשוב בכתבה הבאה.

שמן האורגנול P73 תופס לו מקום של כבוד בארון התרופות הטבעיות של כל מי שבוחר באלטרנטיבות למערכות הרפואה הקונבנציונליות, וזאת בזכות יכולתו לקטול מגוון רחב של חיידקים, פטריות, וירוסים ועוד.

המחקר על שמן האורגנו תפס תאוצה בעיקר בגלל  אחת הבעיות המטרידות ביותר את הרופאים כיום והיא ההתפתחות של זני חיידקים אלימים ביותר, העמידים בפני אנטיביוטיקה. עמידות זאת התפתחה משימוש מופרז בתרופות אנטיביוטיות בעשורים האחרונים ולכן הטיפול בזנים רבים של חיידקים קשה יותר או בלתי אפשרי.

בשמן האורגנו החלו להשתמש בארה"ב בתחילת המאה ה-19. ברפואה המסורתית רופאים ומטפלים נשענו על סגולות המרפא שלו אלפי שנים. היפוקרטס (רופא יווני קדום, על שמו שבועת הרופאים) כתב על האורגנו כצמח מרפא ים תיכוני ומרפא למצבים שונים. בשנים האחרונות נחקר שמן האורגנו בגלל סגולותיו כקוטל חידקים. אלפי שנים של שימוש במרכיבי האורגנול בשילוב עם מחקרים מודרניים מוכיחים באופן מדעי כי שמן האורגנו Oreganol P73 מהווה תחליף טבעי לאנטיביוטיקה סינטטית.

SA_250

למה מסייע שמן אורגנול P73?

שמן האורגנול P73 קוטל קשת רחבה של חיידקים, וירוסים ושל פטריות ולכן אפשר להשתמש בו כאנטיביוטיקה טבעית במצבים רבים של דלקות גרון, שפעת, אסתמה, זיהומים במערכת העיכול, פטריות (קנדידה) ואף להרגעת כאב שיניים. בשימוש חיצוני הוא מרפא פטריות רגליים, ציפורן חודרנית, פצעים וחתכים.

כך למשל, כאשר מתחיל כאב גרון, שולפים את הבקבוק- 12 טיפות 4 פעמים ביום במשך יומיים וכאב הגרון נעלם כלא היה. אחר כך ממשיכים עם 3 טיפות פעמיים ביום לשבוע נוסף…תמיד, תמיד מומלץ לעשות משטח גרון ולוודא שהכל עבר.

אם למשל יוצאים לטיול ומקבלים זיהום ממזון, שלשולים וכאבי בטן…5 טיפות 3 פעמים יעמידו אותכם על הרגלים עם חיוך.

ריח רע מהפה – טיפה אחת יחד עם צחצוח השיניים ישפר פלאים את הגיינת הפה.

כל מי שמשתמש בשמן אורגנול P73 לומד שבקבוק קטן זה כל כך יעיל שהוא מחליף את ארון התרופות ומעניק עזרה בכל עת!

מתי הפך שמן אורגנול P73 לבן בית אצלנו בחברת ג'מוקה?

אנו בחברת ג'מוקה התחלנו לשווק את שמן האורגנול P73 בישראל, לפני כ 4 שנים. הבאנו אותו ישירות מהיצרן הגדול בעולם North American Herbs a Spices, יצרן זה מפתח שנים רבות מוצרים מבוססים על שמן אורגנו ומחקרים שנערכו על השמן נעשו על בסיס מוצר זה בגלל איכותו ובגלל הקפדה על כמות חומרים פעילים קבועה.

כאשר התקשרה לקוחה לספר כי בנה חזר לחופשה מטירונות ביחידה מובחרת וסיפר כי שני לוחמים הביאו איתם את השמן מהבית ואמרו לו "זה טוב להכל" ידענו שהצלחנו. הלקוחות שלנו יודעים את התועלת הרחבה שניתן להפיק מהמוצר.

האורגנול שעומד בארון נשלף בכל עת והוא פיתרון יעיל לקשת רחבה של מצבי יום יום- ממש ארון של תרופות בקבוק אחד. שמן אורגנול P73 הפך להיות מצרך בסיסי בכל בית ונוח לשימוש בכל טיול ולכל חייל.

היזהרו מחיקויים!


אורגנול P73 הוא מוצר שמן האורגנול המקורי היחידי בשוק. אורגנול P73 הוא היחיד שנחקר מדעית וכמות החומרים הפעילים שבו קבועה מדודה ולכן יעילה. החברה North American Herbs a Spices מגדלת בעצמה את מטעי האורגנו הפראי. העלים נקטפים ידנית והשמן מיוצר בכבישה קרה. קיים תקן קבוע לכמות הרכיבים הפעילים, תהליך שמבטיח את איכות המוצר ואת יעילותו.

הנחיות בטיחות בשימוש בשמן האורגנו:

אינו מומלץ לנשים בהריון ולנשים מניקות.

לאנשים הנוטלים תרופות נוגדות קרישה

כאשר השימוש בשמן האורגנו נמשך מעל לחודש ימים, כפי שנדרש בחלק מהמצבים שתוארו לעיל

מומלץ להעשיר את התזונה היומית בפרוביוטיקה.

מידע זה אינו מהווה התוויה רפואית ו/או תחליף לכל טיפול רפואי אחר. על אף שלא ידוע על תופעות לוואי משימוש באורגנול P73, השימוש בו הוא על אחריות המשתמש בלבד. בכל שאלה רפואית על המשתמש להיוועץ ברופא המטפל.


הערה: הפורטל לתזונה בריאה Eatwell משמש כערוץ פרסומי בלבד ואין הוא ממליץ על מוצר כזה או אחר ואינו נושא באחריות כלשהי למוצר/שירות שניתן ע"י חברה או בעלי המקצוע המפורסמים באתר או בכלל.

השאירו תגובה: