Bari13_Fly
SunnyDew_Fly

ניקוי רעלים – סכין המנתחים של הטבע עומד לרשותכם

מאת: אפרת נבון-כהן, נטורופתית, אירידולוגית M.A, N.D
זמן קריאה: 2 דקות
מכירים את ההרגשה בבוקר כשהשעון מצלצל והנפש מסרבת להאמין שכבר הגיע הבוקר? הרגעים האלה שהגוף מתחנן לעוד כמה דקות של שינה...? אז זהו - יש פתרון!
ניקוי רעלים אפרת נבון כהן

להרגיש רעננים וחיוניים, צילום: 123RF

DROR_Inside

מכירים את ההרגשה בבוקר כשהשעון מצלצל והנפש מסרבת להאמין שכבר הגיע הבוקר? הרגעים האלה שהגוף מתחנן לעוד כמה דקות של שינה…? אז זהו, שאחרי ניקוי גוף מרעלים, ברגע שהשעון מצלצל הגוף מזנק מהמיטה ומסתער בשמחה על יום חדש.

מכירים את זה שאתם בסוף ארוחה טעימה ומתקשים להיפרד מהאוכל – לוקחים ביס ועוד אחד ועוד אחד והבטן מתפוצצת? אז זהו, שאחרי ניקוי רעלים כבר אין את הצורך הזה – הגוף מאד קשוב לעצמו וברגע ששבעים – הצורך לעוד ביס לא קיים!

מכירים את זה שהמלחייה עובדת שעות נוספות ועוד לפני שטעמתם בזקתם מלח למקרה ש…? אז זהו – שאחרי ניקוי הטעמים בפה כל כך מתחדדים שאין צורך בהמלחה מעבר למינימום הדרוש – כל אוכל הוא כל כך טעים בפני עצמו שתיבלון יתר רק יגרע.

מכירים את זה שהבטן נפוחה, היציאות לא סדירות, מערכת העיכול לא משתפת פעולה ומשהו חורק שם? אז זהו – שאחרי ניקוי רעלים הכל זורם חלק, הגוף סופג באהבה את המזון ומוציא בקלות את הפסולת וההרגשה פשוט נהדרת!

מכירים את זה ש… טוב, הבנתם – כל ההרגשות הלא נעימות, חוסר האיזון והעייפות נעלמים לאחר שהגוף מתנקה מרעלים ובמקומם ההרגשה היא כשל זריקת אנרגיה וחיוניות כמו אחרי טיפול 10,000.

אז מי הם הרעלים הללו שמשבשים את הבריאות?

הסביבה שלנו רוויה ברעלים. הם מגיעים מהאוכל (חומרים משמרים, צבעי מאכל, שומני טראנס, סוכר, קפאין, ממתיקים מלאכותיים, שמנים מזוככים, קמח לבן ועוד) מהשתייה (חומרי ההדברה שמחלחלים למי השתייה, קפאין, סוכר) מהאוויר, מהקרינה הסובבת אותנו, מחומרי הקוסמטיקה, חומרי הניקוי ואפילו ממתח – בזמן מתח הגוף מייצר רעלים!

הרעלים הללו נספגים ברקמות השומן, בכבד, בכליות ובכל מערכות הגוף וגורמים לשלל תסמינים החל מעייפות, עצירות ופצעי בגרות ועד למחלות כרוניות ואף סרטן.

כל אדם זקוק לניקוי רעלים פעם בשנה ומי שכבר מרגיש תסמינים או חולה במחלה כרונית צריך לעבור את תהליך הניקוי 2-3 פעמים בשנה.

ישנם עשרות סוגים של תהליכי ניקוי: צום מים, צום מיצים, תזונת ירקות ופירות, תזונת רואו פוד, ניקוי אורז, ניקוי ירקות ושעועית מאש ועוד – חשוב להתאים לכל אדם את סוג הניקוי לפי הפרופיל הרפואי שלו ולשם כך חובה להתייעץ עם מטפל מוסמך המתמחה בתהליכי ניקוי כאשר אבחון דרך גלגל העין חיוני כדי לאתר את האיברים המושפעים מהרעלים ובהם להתמקד. ניקוי גוף ללא פיקוח והתאמה אישית עלול לגרום לנזקים של הצפת הגוף ברעלים עד כדי סכנה ממש כיוון שבתהליך ניקוי הכבד עובר מספר שלבים של פירוק הרעלים וצימוד הרעלים לרכיבים מסוימים כדי שיוכלו להיות מופרשים מהגוף ועל מנת שהשלבים הללו יתרחשו יש צורך לדעת מה אין לאכול בתחילת ניקוי ומה חובה לאכול בהמשכו כדי שהרעלים לא יציפו את הגוף.

גם הכניסה והיציאה מניקוי חייבת להיות הדרגתית – וחשוב לקבל הדרכה נכונה כיצד לבצעה. וכאשר הניקוי מתבצע בצורה נכונה בכוחו להביא לריפוי יסודי ועמוק ברמת הגוף והנפש!

ועכשיו לתכל'ס

הסדנה תתקיים בתאריכים 25, 26, 27 ביולי בבית קטן בבקעה בירושלים.

הסדנה כוללת אירוח מלא (3 ימים, 2 לילות, 5 ארוחות קלות ביום) וכן:

אבחון בגלגל העין ותשאול אישי כדי להתאים את הניקוי לפרופיל האישי.

מפגשים קבוצתיים עם מתכונים ומטעמים ברוח הניקוי
חליטות צמחים לניקוי רעלים
סדנת "מזונות על"
סדנת row food
סדנה להכנת קרמים טבעיים
2 סיורים חווייתיים: הסיפורים הנסתרים של עמק רפאים, החרדים של ירושלים
ליווי אישי יומיומי

לפרטים ולהרשמה: אפרת כהן טל' 052-2628033

רוצים לדבר על הכתבה? היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו