Menta_Migdal
Menta_Migdal

לימודים בישראל במכון לתזונה אינטגרטיבית בניו-יורק- בית הספר לתזונה הגדול בעולם

תוכנית הלימודים מקנה מגוון רחב של כישורים בעולם העסקים, באימון הבריאותי, בחינוך לתזונה נכונה ובעריכת בחירות המתאימות לאורח חיים בריא. בתוכנית תלמדו באופן יסודי תיאוריות תזונתיות מרכזיות וכיצד לשלב פילוסופיות תזונתיות מסורתיות עם המושגים הבריאותיים העדכניים ביותר.

צילום: 123RF

IIN

 

לימדו עם מומחי התזונה המובילים

ECO_C_Inside

 

הזמנה להתחיל בקריירה חדשה ומרתקת בתחום התזונה

מלמדים את העתיד של תחום התזונה

האם אתם מוכנים לחולל שינוי בתודעתכם, בגופכם ובקריירה שלכם באמצעות תוכנית לימודים ברמה גבוהה ביותר המספקת לכם תמיכה בכל שלב?

אם חשוב לכם:

• לטפח עסק בעל משמעות ההולם את הערכים שלכם

• לבחור בתזונה ובאורח חיים בריאים יותר

• להביא לשינוי חיובי בקנה מידה עולמי

כדאי לכם לקרוא בעיון את מה שיש לבית הספר לתזונה אינטגרטיבית להציע. אתם חייבים את זה לעצמכם.

מאז 1992 היתה גישת התזונה האינטגרטיבית הקו המוביל והחדשני בלימודי התזונה ההוליסטית. התלמידים שלנו נחשפים לידע מעמיק המחולל שינוי בחייהם בעזרתם של מומחים בעלי שם עולמי בתחום התזונה ואיכות החיים, כמו ד"ר אנדרו ווייל (MD), ד"ר ארתור אגתסטון (MD), ד"ר בארי סירס (PhD), ד"ר מארק היימן (MD) ודיפאק צ'ופרה (MD), והרשימה עוד ארוכה.

תוכנית הלימודים שלנו מקנה מגוון רחב של כישורים בעולם העסקים, באימון הבריאותי, בחינוך לתזונה נכונה ובעריכת בחירות המתאימות לאורח חיים בריא. בתוכנית שלנו תלמדו באופן יסודי תיאוריות תזונתיות מרכזיות, החל מאיורוודה ועד לזון (Zone). בנוסף נלמד אתכם כיצד לשלב פילוסופיות תזונתיות מסורתיות עם המושגים הבריאותיים העדכניים ביותר, כל זאת בשעה שאתם מדריכים את לקוחותיכם כיצד לבחור בדרך חיים הבריאה ביותר עבורם.

קריירה בתוך שנה

מי כמונו מבינים את ההתרגשות המתלווה לגילוי המטרה שלכם בחיים. לכן יצרנו תוכנית המעצימה כל אחד מהתלמידים שלנו ומעניקה להם ביטחון, ידע וכישורים שיאפשרו להם ליצור את הקריירה ואורח החיים הבריא שאליהם שאפו תמיד. ואפשר להשלים זאת בשנה אחת בלבד!

תכנית המסלול המהיר שלנו מציבה אתכם במהירות בדרך המובילה להצלחה והופך את המעבר מעבודתכם הנוכחית או את התחלת הדרך החדשה לנוחים ומהנים יותר. השותפות שלנו עם פרצ'ייס קולג' (Purchase College) השייך לאוניברסיטה של מדינת ניו-יורק מאפשרת לתלמידים לזכות בתעודה ולהמשיך לצבור יחידות לימוד נוספות על מנת לקדם את הידע המקצועי שלהם.

להרוויח בזמן הלימודים

תזונה אינטגרטיביתשלא כמו במוסדות לימוד אחרים, שם אתם מקבלים את התואר וצריכים להמשיך לשלם את החובות על דמי הלימוד, לימודי התזונה האינטגרטיבית מציידים אתכם בכלים המאפשרים לכם להרוויח כסף כבר בזמן הלימודים (חלק גדול מהתלמידים שלנו מצליחים להרוויח את כל שכר הלימוד עוד לפני שהם מסיימים את לימודיהם). אתם בעצם תוכלו לקבל תשלום כדי לחיות את החיים עליהם חלמתם תמיד!

בנוסף תקבלו תמיכה אישית ממאמן הבריאות האישי שלכם שהדרכתו תלווה אתכם במהלך התוכנית כולה.

אנחנו חדורי התלהבות לחולל שינוי במשבר הבריאות העולמי וזקוקים לאנשים כמוכם! הצטרפו אלינו עוד היום והפכו לחלק מהפיתרון.

אנחנו מקבלים כעת מועמדים לתוכנית הלמידה מרחוק שלנו (Distance Learning).

צרו קשר עם בית הספר לתזונה אינטגרטיבית כדי לגלות אם קריירה של מאמן בריאות מתאימה לכם.

האם עזרה לאחרים באמצעות תזונה הוליסטית והדרכה בריאותית היא הדבר המתאים לכם?

אם אתם רוצים ללמוד יותר על תזונה הוליסטית, מה משמעותה מבחינתכם וכיצד תוכלו להתחיל בקריירה בתחום מתגמל זה, צרו קשר באמצעות הקישור לאתר בתחתית העמוד הזה. תוכלו לקבל בדואר האלקטרוני מידע רב ערך על תזונה וקריירה. יועץ הרשמה בעל ידע בתזונה אינטגרטיבית יעמוד אתכם בקשר וישיב על כל שאלה שתעלה בדעתכם. היועץ יסייע לכם לבחון אם לימודי תזונה אינטגרטיבית הם המסלול המתאים לכם.

ברוכים הבאים לעתיד של עולם התזונה

כשהתחלתי לעסוק בתחום התזונה האינטגרטיבית לפני קרוב ל-20 שנה, הייתי רק אדם אחד עם רעיון פשוט – חשבתי שאם רק ארצה, אוכל לשנות את הרגלי האכילה של אנשים ואוכל לעזור לשנות את העולם. התחלתי בכיתה קטנה של תלמידים נלהבים שחלקו עמי את החזון. ראינו לפנינו אתגר גדול.

מאז התפתחה וצמחה התנועה הבריאותית. מאמרים בנושאי מזון ובריאות מופיעים על שעריהם של כתבי עת חשובים. בבית הלבן יש גן ירקות אורגניים. בתי הספר בארה"ב אוסרים הצבה של מכונות שתיה קלה ומכירה של דברי מאפה בשטחיהם. שוק המזונות המלאים הוא כיום השוק הגדול ביותר של מזונות טבעיים ואורגניים. יותר ויותר אנשים מגלים עניין בתחום זה והופכים להיות מודעים יותר. מה שנחשב פעם לאלטרנטיבה הופך היום לחלק מהגישה המקובלת.

תכנית הלמידה מרחוק שלנו מאפשרת לתלמידים מרחבי העולם כולו, כולל ישראל, להתנסות בתכנית שלנו. ככל שאנחנו מפיצים את המסר לקהל העולמי, הקהילה שלנו צומחת בקצב הולך וגדל. כיום אנחנו מונים כ-60,000 איש ביניהם תלמידים ובוגרים ב-50 מדינות (בארה"ב) וביותר מ-122 מדינות אחרות ברחבי העולם, כולל ישראל.

זה לא מפתיע אותי. אנשים תמיד רוצים לדבר על בריאותם וזקוקים לכך. אתם ודאי יודעים זאת כמוני. סביר להניח שאתם האנשים שאליהם פונים האחרים כדי לקבל עצה בתחום התזונה וקרוב לוודאי שאתם אוהבים לסייע לאחרים, גם אם אינכם מקבלים כל תמורה לכך. אבל מדוע שלא תקבלו תשלום עבור הדבר שאתם אוהבים לעשות?

ייתכן שאתם בוחנים את האפשרות ללמוד בבית הספר שלנו משום שאתם מודאגים מיציבות מקום העבודה שלכם או שאינכם מסופקים מעיסוקכם הנוכחי. אם כך, זוהי ההזדמנות שלכם לפתוח בקריירה רבת משמעות ולהצטרף לאלפי הבוגרים שלנו שמוצאים את פרנסתם בעיסוק האהוב עליהם: ללמד אחרים עד כמה חשוב התפריט התזונתי ואורח החיים הבריא.

אני מזמין אתכם לעיין באתר האינטרנט שלנו ולגלות כיצד לימוד ואימון בתזונה אינטגרטיבית עשויים לסייע לכם להמציא את חייכם מחדש. יועצי הרישום שלנו זמינים לשוחח אתכם, להקשיב לכם ולהכין אתכם ללימודים רבי המשמעות שיפתחו עבורכם הזדמנויות חדשות ומרגשות. אני מאחל לכם שנה של הזדמנויות מופלאות.

– ג'ושוע רוזנטל, בעל תואר שני בחינוך  MScEd
מייסד בית הספר לתזונה אינטגרטיבית, מנהל ומורה ראשי

 

לאתר בעברית אודות המכון לתזונה אינטגרטיבית וליצירת קשר, לחצו כאן

רוצים לדעת עוד? הספר "תזונה אינטגרטיבית" יצא בעברית בהוצאת פוקוס. פרטים אודות הספר בקישור הזה

השאירו תגובה: