Insta_Migdal
ECO_3

סודה לשתייה נגד סרטן

מאת: ד"ר אריה אבני
שמעתם טוב. חומר הזול המצוי במטבחה של כל עקרת בית יעילה יכול לרפא סרטן. ד"ר אבני קרא את ספרו של ד"ר אלן סירקוס והוא משוכנע שאונקולוגים לא ישמחו לשמוע על החדשות הלא רווחיות האלה

צילום: pixabay

סודה לשתיה אינה זרה לאונקולוגים. היא מוכרת בחדרי המיון והטיפול הנמרץ, בטיפול בחולי לב והיא אף ניתנת לווריד כדי לבטל את חומציות הדם. סודה לשתייה היא חומר בטוח מאוד, גם במתן לווריד. אפילו לצרבות לוקחים ממנה, מהסודה לשתיה.

אז מדוע כולם מרימים גבה כשהם שומעים שסודה לשתייה יכולה לרפא סרטן?

מכון הסרטן של מדינת אריזונה העניק 2 מיליון דולר על מנת לחקור את נושא הסודה לשתייה והסרטן. שמעתם טוב. סודה לשתיה. 10-15 שקל לק"ג של חומר זה, המצוי בכל בקתה בה יש עקרת בית יעילה. ואם חלילה הבחור יצליח, הרי שזו תהיה מפולת מוות לתעשיית תרכובות המוות, הכימותרפיה, שאפילו ד"ר מנגלה לא בטוח שהיה מעז לנצל.

Insta_Inside

ד"ר מרק אלן סירקוס (Mark Allan Sircus Ac. OMD) מאושר. מחייך. אפילו צוחק. הספר שלו, הסוקר את הצלחות הסודה לשתיה בריפוי סרטן, נושא שהרים פרופ` סימונציני, טוליו בשמו הפרטי, מומחה לאונקולוגיה מרומא שסולק מההסתדרות האונקולוגית האיטלקית על חוצפתו להציע סודה לשתיה עשוי להיות ספר לימוד חובה בכל המחלקות האונקולוגיות.

סרטן, כידוע, אוהב חומציות

לפי הד"ר הנ"ל האוכלוסיה המערבי חומצית, ברובה. די לבדוק את חומציות השתן. וסרטן כידוע אוהב סביבה חומצית. בחומציות (או בעצם בסיסיות) של 7.5, תאי הסרטן מפסיקים להתחלק. בחומציות של 8.5 הם פשוט מתים. אם יוצרים מצב בסיסי כזה לארבעה או לחמישה ימים, כל שנותר הוא לאסוף את גוויות תאי הסרטן. במצב זה מגנזיום חיוני, בכוס מים או במריחה על העור.

לאיזה עוד מחלות טובה אותה הסודה, מלבד לסרטן?

למחלות כליה, לסוכרת, לשפעת. הגוף שלנו מתפקד הרבה יותר טוב במצב שנוטה יותר לבסיסי. ובתיפקוד טוב יותר יש פחות בעיות בריאותיות. אופס. שכחתי. הסודה לשתיה טובה גם לצמצום נזקי רדיואקטיביות. כך טוען ד"ר סירכוס.

אין זה פלא ששני מיליון דולר ניתנו לאותו המרכז באריזונה. שם כבר עובדים שנים על עכברים. הסודה עיכבה את הגרורות אצל עכברים ש"השתילו"  להם תאי סרטן שד.

האם סרטן השד קשור לפטריות? ד"ר סירכוס מצא כי סרטן השד שכיח יותר בנשים שאכלו גבינות עובש עם ריח שמקורו בפטריות.  הן, הפטריות, מפרישות מיקוטוקסינים, רעלנים של הפטריות. אחד הרעלנים הכי בעייתי, שקשור לסרטן, בייחוד לסרטן כבד, נמצא בחמאת בוטנים ובמוצרי חלב. קוראים לו אפלטוקסין.

בקשר למוצרי חלב, הזהרתי כבר רבים. רק מעטים מקשיבים. חוקרים בעלי סקרנות טבעית בדקו ומצאו תכולה גבוהה של אפלטוקסין בשד של נשים עם סרטן שד, מה שלא שולל גם את העובש, הפטריה, כגורם לסרטן.

לפני 100 שנה מצא פרופ` ורבורג כי תאי סרטן פורחים בסביבה חומצית. הוא גם קיבל עבור הרעיונות שלו בנוגע לסרטן את פרס נובל. אונקולוגים, מיותר לציין, לא אהבו את הרעיונות שלו. גם תעשיית הכימותראפיה לא אהבה את ההצעות…אם סודה לשתיה תרפא סרטן, הם יגססו.

חפשו באינטרנט על סרטן וסודה לשתיה. אינכם זקוקים לי. קחו את האחריות לידיים שלכם. הניחו לאונקולוגים וגם למחלקי הסטטינים.

 

לאתר של ד"ר אבני

 

השאירו תגובה:

 1. אלעד

  האם סודה לשתייה היא שוות ערך לסודה בתור אבקה?
  הכוונה לסודה לשתייה היא לסודה שמוכרים בתור משקה מוגז..ואם כן מה ההבדל?

 2. חנה

  התשובה האמיתית לעודף חומציות היא תזונה בסיסית שמבוססת על פירות וירקות.
  סודה לשתיה זה לא מזון ולא אמור להיכנס לגוף.
  סודה לשתיה סותרת את החומציות של הקיבה וגוררת הפרעות עיכול וספיגה.

 3. אבי

  לא יודע מה אתכם אבל לי זה נראה הזוי לחלוטין . לא נראה לי שסודה לשתיה אכן מרפאה סרטן וזה זה לא הגיוני שאפשר להציל חיים של חולי סרטן ולא עושים זאת במיוחד שידוע שבכל המקרים חולה שלא מת מהמחלה אז הוא מת מהטיפולים..

 4. יאיר

  יש לי קיבה רגיזה האם זה יכול להועיל לי גם או יעשה לי יותר גרוע מעניין עד היום אין פיתרון לתופעה הזאת אולי זה משהו שיעזור ונמצא לנו מתחת לאף

 5. נילי

  בעלי היה צרכן קבוע של סודה לשתיה מגיל 20 בגלל צרבות קשות.
  זה לא מנע את מחלת הסרטן.

 6. ליאור

  איפה אפשר למצוא מידע על מטפלים ודרכי טיפול

 7. שי

  איזה מזל שיש אונקולוגים רציניים שניתן לסמוך עליהם ולא על רופאי ה"קונספירציות" כמו הכותב. אגב במקרה של חולי סרטן צריכת סודה לשתיה חייבת להיעשות במינונים הנכונים ותחת פיקוד הדוק. במיוחד צריכים להיזהר בהקשר הזה חולי לב כיוון שמינון לא נכון של סודה לשתייה עלול לגרום לפגיעה בלתי הפיכה בלב. יש תמיד להשתמש גם בתכשיר הנכון קרי סודה לשתיה רפואית ייעודית למטרה הזו, ללא אלומיניום.

 8. דנה

  אני שותה כל יום תרכיז מיץ חמוציות טבעי מהול במים למניעת דלקות בשתן.האם לפי המאמר המיץ יכול להזיק ? הרי טוענים שמיץ החמוציות בריא. תודה מראש על התשובה

 9. ארז שקד

  ידוע מקדמת דנא שמאזן חומצה בסיס ונטייתו לבסיסיות תורמת לאי שגשוג ומניעתו של הסרטן. הסודה לשתיה כאבקה מוכרת לי כאנטימיקרוביאלית למינה,ומומלץ מידי פעם לחטא בה הפה השיניים והחניכיים, אך כזו התורמת באופן דרמטי למניעת שגשוגו של השד הסרטניזה חדש לי ויוותר תמוה, עד שכבודו של ד"ר אבני (שאני דווקא מעריך כאדם וכחלוץ בתחומו)או מי מן הקוראים,ישתפו עימנו מחקרים ותוצאות טיפול אובייקטיביות.
  והלוואי…

 10. ספקן

  התאוריה הנהדרת שלו שחברות התרופות יעשו הכל כדי לחסום תרופה זולה.
  זה בעיקר מה שאומרת ההומאופתיה, הרי זול יותר לייצר מים עם סוכר ושריד חומר. מאשר לייצר אקמול. שלא נדבר על זה שלא צריך לשלם פטנט.
  אז איך זה שבכל בית המרקחת יש מלא תרופות הומאופתיות?
  ולמה הן לפעמים יקרות יותר?
  ולמה הוא קורא לתרופות מצילות חיים – "אפילו ד"ר מנגלה לא בטוח שהיה מעיז לנצל"
  הוא חושב שבעזרת פניות רגשיות חסרות בסיס הוא יצליח לשכנע אותנו.
  אתם מוזמנים לבדוק ברשת כל "דוקטור" ממציא טיפול "טבעי" חדש שמרפא הכל.
  מצד שני ברשת גם אפשר לחקור ולגלות כאלה נוכלים

 11. ענת

  לא רק תאי הסרטן ימותו כאשר אתה מעלה את הph, ימותו גם תאים בריאים. כיצד אתה מרשה לעצמך כזה חוסר אחריות להמליץ המלצות כאלו?

 12. ספקן

  חומציות הדם נשמרת בקפידה ע"י הגוף בטווח 7.38 עד 7.42
  כלומר קצת בסיסי.
  חריגה מטווח זה גורמת להרס של חלבונים,אנזימים, ויכולה לגרום למוות.
  http://en.wikipedia.org/wiki/Acid-base_homeostasis
  אם ערך החומציות יהיה מעל 7.45 (שימו לב כמה קרוב לטווח המותר) אז המצב נקרא Alkalosis והסימפטומים – במקרה הקל -הן בעיקר פגיעה בשרירים,הם יכולים להתכווץ ולא להשתחרר וכ'.
  אז בו נראה מה הוא כותב:
  "בחומציות של 8.5 הם [תאי הסרטן] פשוט מתים."
  הוא לא מציין איך הוא מגן על תאים רגילים.נמשיך
  "יוצרים מצב בסיסי כזה ל 4 או 5 ימים, כל שנותר הוא לאסוף את גוויות…"
  אני מסכים לגמרי – אם מעבר זעיר מ 7.42 ל 7.45 כבר פוגע בשרירים הרי במעבר ל 8.5 ל 5 ימים באמת נאסוף גוויות.
  אם אתם חושבים שהוא נוכל – תכתבו תגובה עם הכותרת "נוכל".
  אם אתם חושבים שהוא לא נוכל – תעלו תגובה "לא נוכל" עם הסבר מנומק יפה (כמו שאני עשיתי עם פרוט מקור הנתונים) שמסביר למה הוא דובר אמת.
  תאמרו "אבל זה עובד!!"
  א. יש לנו רק את הסיפורים שלו שזה עובד…
  ב. כמו שאתם מבינים אין לו מושג בביולוגיה בסיסית,שלא נדבר על רפואה. מצאתי בקלות את המאמר בוויקיפדיה והבעיה היחידה זה שהוא באנגלית.
  ג. אפילו אם זה באמת עובד, צריך לדעת למה כי ברור שזה לא בגלל מה שהוא אומר ואם נבין למה נוכל לייצר תרופות יותר יעילות, להשתמש בעיקרון ליותר מחלות וכ'

 13. שי

  כתבות רבות שבאתר הזה הן של שרלטנים .

 14. צביקה

  רציתי לדעת איך בדיוק לוקחים את זה ותוך כמה זמן יש תוצאות.

 15. ספקן

  יש טיפולים אלטרנטביים שפויים יותר.
  מאחל לך רק בריאות – תבריא בקרוב.

 16. אורית

  איזה חוסר רגישות לא יאומן!!! איך אתם מעיזים בכלל להזכיר את שמו של ד"ר מוות זה??? אין אפשרות להשוות את המעשים המזוויעים שלו לשום דבר שבעולם. איפלו להשתמש בו כדי להדגיש משפטים מסויימים בכתבה זה מעשה שלא יעשה. תתביישו לכם!!!!!!!!!!

 17. רויטל רגב

  התחלתי לצרוך סודה לשתיה ואני ממש מופתעת. אני מפליצה אבק לבן. האם זה נורמאלי?
  אני מתביישת לספר על זה אפילו לרופא שלי.
  האם יש פיתרון?
  בנתיים אני אשתמש בפד עבה יותר כדי להימנע ממבוכה במהלך יום העבודה במשרד.

 18. גן

  בעדר, כיבשה אחת אומרת לשניה- אני חושבת שהכלב והאיש משתפים פעולה. עונה לה חברתה – אויש, את ותיאוריות הקונספירציה שלך…
  כבר ראיתם את היוטיוב של מיקי רוזנטל? הכניסו פלואור ורעלים למי השתיה כדי לחסוך בהטמנתם באתר מיועד לרעלים. הזוי? מטורף ובלתי יאמן? קחו דגימת מים מהברז שלכם ותנו למעבדה בעצמכם.
  כן, בגלל שזה הזוי, בונים על כך שלא תאמינו. כן, יש אנשים שכסף עומד אצלם במקום כזה, שאפשר להשוות אותם למנגלה. תעשו אחד ועוד אחד. בזכות אנשים אמיצים כמו הרופא האיטלקי ודר' אבני ועוד, נוכל להשמר מתעשיית התרופות וחומרי ההדברה לחקלאות (כן, הם מייצרים את שניהם), שישראל במקרה נמצאת ברביעייה הפותחת בשאריות חומרי הדברה, שאלה רעלים כמו אלה ששימשו בתאי הגזים.
  איזה אינטרס בדיוק צריך להיות לאבני לפרסם סודה לשתייה? ומול זה, איזה אינטרס יש לחברות התרופות שלא ישתמשו בסודה לשתיה.
  ברור שצריך תמיד לבדוק ולוודא את הפרטים הקטנים בשימוש, גם בסודה לשתיה.

 19. ספקן

  אתה מסוג האנשים שבגלל שזה הזוי כן מאמין בזה.
  99.9% מהרעיונות ההזויים באמת הזויים לגמרי.
  איך תמצא את 0.01% הנכונים?
  פשוט מאוד תחקור תצליב נתונים ממספר גורמים ותשקול היטב האם מקור המידע שלך אמין.
  מה האינטרס של אבני לפרסם את המאמר הזה? – אבני חי מפרסום והלקוחות שזה מביא לו. הוא מציג את עצמו כאביר האמת נגד המערכת ומושך אליו אנשים כמוך של מפעילים ביקורת על מה שהם קוראים.
  מה האינטרס של חב.התרופות לחקור את הסודה לשתיה? פשוט מאוד אם זה יעיל, הם יוציאו פטנט על תרופות שישלבו בתוכן גם סודה לשתיה. וכדאי להם כי זה זול.
  בקשר מנגלה הוא לא עשה את מעשיו בשביל הכסף הוא עשה אותם כי הוא נהנה מהם.
  בקשר לכימוטרפיה היא הוכחה כמצילת חיים!
  תקרא את תגובה 18 לגבי הוכחה של הטיפול הזה.

 20. ד"ר אריה אבני

  קראתי את התגובות ונהניתי.
  דעתי מוצקה. ככל שירבו מרעישי התנגדות, אחוש בטוח יותר.
  הרעיון של פרופ' טוליו ס. מקסים. אני בטוח שהוא נכון. ראיתי איך הסודה מרפאה תוך יום דלקות בדרכי השתן. איך היא מטפלת בסינוסיטיס.
  סרטן, בדומה לגולית, הוא מפחיד אך חלשלוש.
  תדחפו סודה לשתיה, סלקו פחמימות, השלימו חסרים ותעשו יותר סקס,
  ותראו את החולה הופך לבריא.

 21. ספקן

  דר. אבני מגיע למסקנה המדהימה שאם סודה לשתיה מראפת דלקת בדרכי השתן, וסינוסיטיס אז כמובן שהיא מרפאת סרטן.
  טוב אז בו נכנס וויקפדיה ונבדוק
  http://en.wikipedia.org/wiki/Sodium_bicarbonate#Medical_uses
  כן סודה משמשת לטיפול בהמון דברים – עד כאן וויקי לטובת אבני.
  אבל לא לטיפול בדלקות בדרכי השתן (יש טיפול בבעיות מסויימות של הכליות) ולא לטיפול בסינוסיטיס. מעניין כ"כ הרבה דברים נכונים שהוא יכול היה לכתוב אבל לא כתב..
  ולסיום רשימת תופעות הלוואי שצריך להזהר מהן אם משתמשים בסודה לשתיה בתור תרופה. הרשימה כוללת אך לא מוגבלת לבסיסיות יתר של הדם (כמו שתואר בתגובה 18) בצקת, אי ספיקת לב, יתר לחץ דם, אבנים בכליות, אי ספיקה של הכליות…
  תהנו

 22. שוקה

  קראתי את החומר של ד"ר אבני לפני מספר חודשים במכתב שרשרת. בנוסף שמעתי את תגובתו בתוכנית של אורלי וגיא מרוז לאחר מותו של רון נחמן. קראתי הרבה חומר הקשור לד"ר סימונצ'יני, וכן לאוטו וורבורג ועוד הרבה.
  להלן מספר דברים:
  1. אין שום אפשרות טכנית לשמור על רמת חומציות של 8.5 במשך מספר ימים וגם לא במשך מספר שעות. יש לזכור שה ph נמדד בסקלה לוגריתמית על בסיס 10 , המשמעות היא שיש להגדיל את ריכוז יוני +H3O, בדם, בערך פי 14 וצריך לצרוך כמויות אדירות של סודה לשתיה שיהרגו אותך, הרבה לפני שתגיע ל ph=8.5 מה גם שהגוף דואג לשמור על ph בסביבות 7.4
  2.ד"ר סימונצ'יני מחדיר את החומר בחדר הניתוח ישירות אל האזור הנגוע
  ולכן שם בסביבה המקומית של הסרטן אפשר לשמור על ph גבוה, על ידי הזרמה קבועה של חומר במינונים לא מסוכנים.
  3. שמעתי את ד"ר אבני אומר בטלביזיה שסרטן איננו גנטי, ובזאת הוא מפגין בורות מדהימה, הסרטן אולי איננו תורשתי,
  (במירב המקרים) אך הוא ב 100% נובע מפגיעה בחומר הגנטי של התא, פגיעה הגורמת לו להתחלק בצורה לא מבוקרת, וזה מצביע על מידת הרצינות שבה צריך לקבל אותו.
  4. במשך חודשיים צרכתי סודה לשתייה בכמות של כ 15 גרם ליום ולא אספתי שום גוויה של סרטן.
  5.אני מסכים שתזונה נכונה יכולה לעכב את התקדמות הסרטן, אבל זו שרלטנות מוחלטת לטעון את האמור כאן.

 23. שוקה

  לא יודע אם נכון או לא, אך קראתי המון חומר על ארטמיסיה וארטמיסינין.
  חפש חומר על צבי ארלן שהיה לו סרטן הדם, וקרא את ספורו. הטענה ברוב הכתבות שקראתי, שזה עוזר בעיקר לסרטן הדם. צבי ארלן מספר שהוא החלים משתית תה שיבא, (השיבא היא סוג של ארטמיסיה הגדלה בשפע בארץ). הוא גם כותב איפה אפשר לקנות את גלולות הארטמיסינין בארץ.
  אם תהיה לך בעיה למצוא זאת, תוכל לכתוב לי ב-mail . אני אישית ניסיתי זאת לגבי סרטן הערמונית ולא עזר לי, אך כפי שכבר כתבתי הטענה היא שזה טוב בעיקר לסרטן הדם.

  מאחל לך החלמה מלאה.

 24. חיים

  האם סודה לשתייה מתאימה לטיפול באבנים בכליה לאחר ריסוק אבן בכליה

 25. ארז שקד - נטורופת

  לא מצליח להבין מדוע ישנם כאלו המתבטאים בבוטות כלפי דעות ורעיונות באופן כ"כ נחרץ ,כאילו הם אלו הצודקים בטענתם או בשלילת האפשרות האחרת.
  מציאויות מוחכות ומוצקות של היום התחילו כרעיונות נלוזים במציאות של האתמול. המסלול הוא ידוע ,קודם יוצאים חוצץ,אחר כך מזלזלים ולבסוף מקבלים.

  לעניין הנתרן הקרבונאטי,לא הייתי שולל זאת על סף, משום שגופינו הינו בסיסי מטבעו ובופרים מווסתים תדיר את הדם.
  הם עושים זאתתוך שמשתמשים בחומרי גלם בסיסיים/חומציים המצויים ברקמותנו,וכל עוד אורח חיינו ותזונתנו מוגברים בחומציות הבופרים יתאמצו יותר במציאת מקורות בסיסיים לאיזון,ויקחו זאת לדוגמא מן העצמות או מכל רקמה חיונית, מה שיביא לחוסר איזון וחולשה של ממש באותה הרקמה.

  העניין השני הוא…הדם נשאר יציב ולא חומצי אך הרקמות כן. במרבית המקרים הסרטן מצוי ברקמות,וכל עוד נצליח לבסס אותם מעט מן הממוצע הרצוי נוכל תיאורטית לגדוע את התקדמות הגידול. ההליך שד"ר סימונציני עושה בהזרקת החומר ישירות לגידול מאמת את החשיבה.

  בכל מקרה, לכל אדם מקום להביע דיעה, אם הוא רופא כירורג בעל ניסיון רב,ניטראלי ויוצא חוצץ נגד הממסד הרפואי (הדי מושחת הייתי אומר),הוא כבר מקבל אצלי כמה נקודות ציון לשבח, וכמי שמכיר מעט את ד"ר אבני אוכל לספר רק בשבחו.

  מה שבטוח כל חומר ומזון (כולל מים,תפוחים ,שום ,ואפילו אקמול במידת עודף עשוי להוביל לחוזר איזון מערכתי ולרשימה של תופעות לוואי ומהחמורות שבהם.
  כמי שמטפל במחלות כרוניות ע"פ גישת רפואת הרמב"ם וחכמי ישראל הקדמונים,אציין לדוגמה את הרמב"ם שהמליץ על אכילת תפוח,אך אסר להפריז בו שכן יוכל להביא לחוסר איזון נפשי. מיים בעודף יכולים להפר את האומיאוסטזיס של המלחים ולהוביל למוות…אך אותם מיים יכולים להבריא ממחלות קשות.
  אסור לנו לשפוט
  לבריאות

 26. חיה

  אם זו קונספירציה מדוע משתמשים בסודה לשתיה בחדרי מיון וגם במחלקות קרדיולוגית????
  תבדוק בעצמך
  ויותר מזה, אני מכירה רופאים שמשתמשים בסודה על בסיס קבוע למניעת מחלות

 27. חיה

  הנה סיפור – חברתי חלתה בסרטן הלימפה לפני כ 12 שנים. והוא קולים אמרו לה כך – אחרי ה 5 השנים הראשונות. בהנחה שתעברי אותן ללא סיבוכים וחזרת המחלה קיים סיכוי מצויין שתלקט בהתקף לב בגלל הכימותרפיה
  אחרי ההתקף השלישי תמותי
  עכשיו היא אחרי הכתף השלישי ובקושי חיה
  איזה מזל שיש או קולים???????
  סודה לשתיה ״רפואית״ ניתן להשיג בכל בית טבע
  קרי – סודה ללא אלומיניום
  לא יותר קל לנסות שמינית כפית ליום ולהקשיב לגוף?
  או שעדיף להקשיב לאו קולים שגוזרים גזר דין מוות

 28. סיגלית מרסיאנו

  האם סודה לשתייה מומלצת כמניעה או כתוסף לטיפול כימוטרפי או במקום טיפול כימוטרפי ?. היכן ניתן לקבל עזרה זה מאוד דחוף!

 29. רמי

  מוביל תיאוריות קונספירציה פוטוגניות לאנשים חסרי השכלה ממשיך "ד"ר" אבני לספר לנו שכולם רוצים להרוג אותנו ורק הוא יציל מסרטן אם רק נקשיב לו.
  מפחיד לחשוב שאנשים במצוקתם עשויים להעדיף את עמדותיו המומצאות ונשענות על הזויים כמותו,ובכך להרוג את עצמם.