loading
loading

כורכומיון גולד, המצאת המאה

מאת: כתבה באדיבות 'הלסי אנד דלישס'
זמן קריאה: 3 דקות
הספיגה של הכורכומין, החומר הפעיל בכורכום, אינה תמיד טובה. איך אפשר לצרוך אותו כדי להפיק ממנו יעילות מקסימלית, וכיצד התגלתה נוסחת הפטנט שהופכת אותו לאפקטיבי בצורה בלתי רגילה?
loading

כורכומין הוא החומר הפעיל בכורכום הצהוב והמוכר. הוא נוגד חמצון חזק מאוד, המכיל פוליפנולים. הפוליפנולים הן תרכובות טבעיות צמחיות שפעילותן נוגדת חיידקים, נוגדת נגיפים ונוגדת אלרגנים.

כבר לפני כ-30 שנה הצביעו מחקרים מדעיים על כך שפוליפנולים שהופקו מכורכומין מעכבות שגשוג של התפתחות תאים סרטניים, וגורם להשראת מוות תאי מתוכנת. לפני כחמש שנים התפרסם מחקר, שנערך באנגליה, שהצביע על השפעתם המיטיבה של פוליפנולים שהופקו מכורכומין על חולים במצב מתקדם של סרטן פעיל. במחקר ניצפה שיפור ניכר באיכות חיי החולים.

כמו כן הוכח שכורכומין מגביר את השפעתם של טיפולים כימותרפיים ושל טיפולי הקרנות, כמו גם מסייע ומעצים את השפעתן של תרופות לטיפול בסרטן. הוכח גם שכורכורמין מספק הגנה מנזקי עישון, ומעכב התקדמות של אלצהיימר ופרקינסון.

תיאוריה מול מציאות

כל זה נשמע מצוין ומדהים בתאוריה, אך התברר שהכורכומין, אינו מספיק יעיל במציאות: 40%–80% ממיצוי הצמח לא נספגים במעי, ולכן לא אינם יעילים עבור המשתמשים.

החוקרים לא הרימו ידיים, כי הכיוון היה ברור: כורכומין הוא החומר הטבעי היעיל ביותר לטיפול במחלת הסרטן, ובמחלות קשות אחרות. יחד עם זאת יש לגדל, לעבד ולמצות אותו בדרך ספציפית ובאופן איכותי ביותר, כדי להגיע לתוצאות מרשימות. לכן היעד של החוקרים היה איתור הדרך להפקת כורכומין איכותי, שייספג במחזור הדם ובתאים באופן היעיל ביותר.

מחקרים, כדרכם של מחקרים, כרוכים בעבודה רבה, מדויקת ומתועדת הנמשכת על פני זמן רב. מחקרים גם כרוכים באי-וודאות של התוצאות הסופיות, אך הפעם היה שכר למאמץ: קבוצת עילית של מדענים, באוניברסיטת קליפורניה בלוס-אנג'לס, ניסתה צורות שונות של שימוש בשומני הכורכומין, בליפידים וכיו”ב. נוסחה אחת נוסתה בטעות, אך דווקא היא, מתוך מאות נוסחאות שנבדקו, הביאה לספיגה הגבוהה ביותר של הכורכומין בגוף.

הנוסחה שנתגלתה דורשת תנאי גידול ועיבוד מיוחדים של הצמח, והיא רשומה כפטנט. הנוסחה מאפשרת לכורכומין להתמוסס בנקודת הקליטה בקיבה, להיספג במחזור הדם באופן מיטיבי, ולהיקלט בתאים כנדרש. נוסחה זו מביאה את הכורכומין לשיא יעילותו ולהשפעה מרשימה על בריאות האדם.

נוסחת פטנט זו קרויה 'לונג וידה', והיא המרכיב היחיד במוצר 'כורכומין גולד'.

תכונות ייחודיות

לדעתם של מומחים, של פרופסורים, כמו פרופ' רוברט דיסילבסטרו מאוניברסיטת אוהיו, ושל דוקטורים מכל רחבי העולם, 'כורכומיון גולד' הוא המצאת המאה. זאת בשל תכונותיו הייחודיות של המוצר, ובעיקר:

א. טווח השפעתה של כל קפסולה הוא פי 65 מקפסולה שבה מיצוי של 500 מ”ג כורכומין.
ב. 'כורכומיון גולד' במינון יומי של קפסולה אחת בלבד, יוביל ליתרונות בריאותיים חשובים תוך 30 יום.
ג. 'כורכומיון גולד' עובר את מחסום הדם-מוח, ולכן אפקטיבי ביותר.
ד. 'כורכומין גולד' הוא נוסחת פטנט.


שאלות ותשובות

1. האם שימוש ב'כורכומיון גולד' יגיע לריכוזים חשובים ברקמות היעד, כגון המח?

חשיפה של מחזור הדם לכורכומין אינה מספיק יעילה כדי לחדור לתאים לתקנם ולשמרם. כדי לעשות זאת על הכורכומין צריך להגיע למחזור הדם בריכוז גבוה מאוד. רק 'כורכומיון גולד' עובר את מחסום הדם מח, ולכן יעילותו והשפעתו כה רבים. 'הלסי אנד דלישס', חלוצה בתחום זה, מביאה אותו לראשונה לשוק היהודי ברחבי העולם.

2. האם התוסף 'כורכומיון גולד' בטוח לשימוש?

התוסף בטוח לשימוש. הוא מיוצר במערכת תקינה מורכבת הכוללת בדיקות שגרתיות של יעילות, של מיקרו הדמיה, ושל מערך של ניתוחים פיסיים וכימיים. הבדיקות מתבצעות על ידי מכשיר היי טק הכולל כרומוטוגרפיה נוזלית, דימות, תהודה מגנטית גרעינית, וספקטרומטריה אולטרה סגולית.

3. האם המוצר פותח על-ידי מדענים באוניברסיטה יוקרתית או על ידי חברה בענף תוספי תזונה?

למדענים יש מוטיבציה למצוא את זה שבאמת עובד. לתעשיינים יש מוטיבציה למצוא את התוסף שנמכר בקלות בהשקעה מינימלית. 'כורכומיון גולד' הוא תוצאה של שנים רבות של ניסוי וטעייה., שמטרתן למצוא את מה שעובד באמת, על פי מחקר מדעי.

4. מהו כורכומין?

כורכומין הוא תערובת פנומנלית של נוגדי חימצון, האחראית לצבעו הצהוב של הכורכומין.

5. למה מכוון המונח 'אופטימלי'?

'כורכומיון גולד' הוא מוצר המיוצר על פי נוסחה, שהיא פריצת דרך אמיתית. הוא המוצר הנבחר ביותר על ידי רופאים וחוקרים ברחבי העולם, ומקורו בזן המיוחד הקרוי 'כורכומה לונגה'.

 

6. האם כורכומיון מותר לאנשים עם מגבלות תזונה?

כורכומיון מכיל מרכיבים המצויים בשרשרת המזון שלנו. התוסף אינו מכיל מוצרים מן החי ואינו מכיל גלוטן. הוא עשוי להכיל חומרים כמו סויה ותירס.

7. האם יש לנקוט באמצעי זהירות מיוחדים בעת השימוש ב'כורכומיון גולד'?

לכל אדם יש צרכים רפואיים שונים. אם נוטל התוסף נמצא במהלך טיפול כימותרפי, יש ליידע את הרופא המטפל על כך. 'כורכומיון גולד' עשוי לשפר את הפעולה של קומדין ושל תרופות נוגדות טסיות דם, כמו גם של תרופות נוגדות דלקת שאינן סטרואידים. אנשים הנוטלים סטרואידים, קומדין או פרדניזון, או הסובלים מחסימה בדרכי המרה לא יכולים להשתמש במוצר.

8. האם אכילת כורכום או קארי מיטיבה כמו 'כורכומיון גולד'?

לא, החומרים הפעילים נמצאים בשורש של המוצר ולא בשאר חלקיו, המשווקים בעולם כתבלינים שונים. במהלך השנים של פיתוח המוצר, נעשו ניסיונות רבים, והתברר שאין לגוף יכולת קליטה טובה של החומר גם מקורו בשורש. לכן הפטנט שלנו מהווה פריצת דרך אמיתית בעניין.

9. מה ההבדל בין כורכומיון גולד לכורכומין 95%?

הבדל של שמים וארץ. 'כורכומיון גולד' הוא כורכומין שנספג בגוף באופן אופטימלי. כורכומין 95% הוא כורכומין מרוכז שלא נספג היטב בדם, ובעל סיכוי לגרום לגירוי במערכת בעיכול ובקיבה.

10. האם 'כורכומיון גולד' מכיל חומרים מסוכנים ומתכות כבדות?

המוצר, מיוצר תחת בקרת האיכות הקפדנית ביותר, ועומד בכל התקנים המחמירים ביותר ליצור תוספי תזונה.

המידע המובא כאן הינו אינפורמטיבי בלבד. כל האמור לעיל אינו מהווה המלצה רפואית.
האמור לעיל לא הוערך על ידי מינהל המזון והתרופות האמריקאי. מוצרים אלו לא נועדו לאבחן, לטפל, לרפא, או למנוע כל מחלה. יש להתייעץ עם רופא לפני השימוש.

לקריאה נוספת על סגולותיו של הכורכומין, לחצו כאן.

 

כתובת האתר: www.healthy-and-delicio.us

אי מייל: botanicalsara@gmail.com

טלפון: 03-3746217

רוצים לדבר על הכתבה? היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו