ecosupp_FLY

Powered by WP Bannerize

ecosapp_CU_R

Powered by WP Bannerize

חגית אריאלי - שיינפלד

מיקום: ניצני עוז מטפלת ברפואה איורוודית (רפואה הודית מסורתית), תואר ראשון במדעי המדינה וסוציולוגיה ואנתרופולוגיה באוניברסיטת בר – אילן, ותואר שני במדעי המדינה באוניברסיטת תל אביב.

חגית אריאלי – שיינפלד

מיקום: מושב ניצני עוז (אזור השרון)

חגית אריאלי שיינפלד

"הו אלוהים, הענק לנו את חסדך הרב, מיינד לחשוב, אהבה מחייכת, שפע נובע, גוף בריא, דיבור מלבב ומספר הוגן של ימי חיים"
ריג וודה, II, 21:6.

נעים להכיר,
שמי חגית אריאלי שיינפלד, מטפלת ברפואה איורוודית (רפואה הודית מסורתית), רעיה ואמא גאה ל-3 ילדים מקסימים. את השכלתי רכשתי במכללת "רידמן" (המפעילה תכנית לימודית בשיתוף עם אוניברסיטת גוג'אראט לאיורוודה בהודו) וכן במרכז הישראלי לרפואת האיורוודה בהנהלת ד"ר ערן מגון. בנוסף, הנני בוגרת תואר ראשון במדעי המדינה וסוציולוגיה ואנתרופולוגיה באוניברסיטת בר – אילן, ותואר שני במדעי המדינה באוניברסיטת תל אביב.

עקרונות אוניברסליים לחיים בעידן המודרני
אנו חיים היום בעידן בו אנו חשופים לכמות אינסופית של ידע בנוגע לתזונה ואורח חיים. ידע הוא כוח, אבל גם מקור לבלבול וחוסר אונים. ישנן כל כך הרבה שיטות לטיפול אלטרנטיבי ואסכולות שונות, שלפעמים סותרות זו את זו, אופנות שמשתנות וטרנדים שמתחלפים, אז איך נדע מה מתאים לנו? מהו השביל שלנו לבריאות מיטבית?
עבורי מהווה האיורוודה מגדלור לאורו ניתן לנהל אורח חיים בריא, איכותי ושפוי, המתאים לחיים בעידן המודרני. 

מהי איורוודה?
האיורוודה (פירושה בסנסקריט "ידע החיים") מתבססת על ההנחה שבני האדם כיצורים חיים, כפופים לאותם חוקי טבע וריתמוס, לפיהם מתנהל העולם ונתונים להשפעתם.

היקום מורכב מחמישה יסודות – חלל, אוויר, אדמה, אש ומים – וכך גם הגוף האנושי.       אם נבחר להתעלם מעקרונות אלו, יווצר בגופנו חוסר איזון, שהוא המקור להתפתחותן של מחלות ודיסהרמוניה בין גוף לנפש. לכן שיטת רפואה עתיקת יומין זו שמה לה למטרה לסייע לנו להסדיר את חוסר האיזון בגופנו, על מנת לשמר את בריאותנו ואיכות חיינו, למנוע היווצרותן של אי סדרים ומחלות ולסייע בהאטת תהליך ההזדקנות. זאת באמצעות הנחיות ספציפיות לשמירה על אורח חיים ותזונה המעודדים בריאות, תוך שימוש בצמחי מרפא, טכניקות להפחתת סטרס, ניקוי וטיהור הגוף מרעלים וטיפולי גוף (עיסויים וכד').

עם זאת, כיוון שכל אחד מאתנו נבדל מחברו במבנהו הביוכימי ומגיב לעולם ולאתגרים שהוא מזמן, בדרכים שונות, לא יעלה על הדעת שההנחיות לאורח חיים ותזונה יהיו זהות או הטיפול במחלה יהיה אחיד לכל בני האדם. ייחודה של האיורוודה בין היתר, הוא בהתייחסותה הספציפית ומתן טיפול אינדיבידואלי וייחודי לכל אדם, בהתאם לטבע המולד שלו, צרכיו ואורח חייו – על פי אבחון אישי מקיף. כך גם שני אנשים, אפילו אם יסבלו מאותה מחלה, לעולם לא יזכו לטיפול זהה ע"י הרופא האיורוודי, כיוון שהטיפול מתמקד באדם ולא במחלה!.

למי מתאים הטיפול האיורוודי?

הטיפול האיורוודי מתאים לכל אלו המעוניינים לשמר את בריאותם. וכן לסובלים מבעיות בריאות שונות במערכת העיכול, מערכת הנשימה, עודף משקל, בעיות עור, הפרעות שינה ועוד.


מה כולל האבחון האיורוודי?

תשאול מקיף של שעה וחצי – שעתיים.
בדיקת דופק ולשון
המלצות לאורח חיים ותזונה – בהתאמה אישית
המלצות לצמחי מרפא (במידת הצורך)


שרותים נוספים של חגית אריאלי שיינפלד:

הרצאות בנות שעה וחצי במגוון נושאים לחברות, סטודיואים ליוגה, מתנ"סים, בתי מלון, בתי אבות, אירועים פרטיים (ערבי נשים, ימי הולדת) ועוד.
• "תזונה ואורח חיים ע"פ עקרונות רפואת האיורוודה"
• "תזונה מיטיבה בהתאם לעונות השנה"
• "אמור לי מה הדושה שלך ואומר לך מי אתה"
• "תזונת ילדים בראי האיורוודה

אשמח לסייע לך לקיים אורח חיים הרמוני יותר וליהנות מבריאות טובה.

פרטים ליצירת קשר עם חגית אריאלי שיינפלד:

טלפון נייד: 0528-344741

אתר: http://hagitas7.wix.com/hagitayurveda

אימייל: hagitas7@gmail.com

כתובת פייסבוק

הערה: הפורטל לתזונה בריאה Eatwell משמש כערוץ פרסומי בלבד ואין הוא ממליץ על מטפל כזה או אחר ואינו נושא באחריות כלשהי למוצר/שירות שניתן ע"י חברה או בעלי המקצוע המפורסמים באתר או בכלל.

השאירו תגובה: