LiatBook_Migdal
ECO_CU_FLYR

איך ליישם את 5 העקרונות לדיאטה מוצלחת?

מאת: נמרוד פלד
מרגישים שהאוכל שולט עליכם ושאתם לא מסוגלים להפסיק לאכול, גם לאחר ששבעתם? רוצים לרדת במשקל אך חוששים מהשינוי במצב הרוח? יישום של חמשת העקרונות יעזור לכם להגיע לתוצאות מעולות
דיאטה

עזרה במוטיבציה וביישום (123RF)

מה גורם לנו לקום יום אחד ולהפסיק לחכות למחר? לא רק להבין שאנחנו זקוקים לשינוי, אלה ליצור את השינוי במטרה ליצור לעצמנו חיים טובים ומספקים יותר? מה זה הדבר הזה?

הצורך בשינוי מגיע בדרך כלל בעקבות רגעי משבר – שחיקה בעבודה, עלייה במשקל, מחלה או סיום של מערכת יחסים. הוא גם יכול לתקוף ככה סתם, מתוך הרצון לשפר את שגרת היומיום, לאתגר את עצמכם ולהשיג איכות חיים טובה יותר ושיפור בערך ובביטחון העצמי.

תמיד יש משהו שאתם מאמינים לו שמפריע לכם להרגיש קצת יותר טוב – הרגלים בעיתיים שאתם אמורים עליהם "ככה אני", משכורת שאתם חושבים שהיא נמוכה מדי, או שיושבים עליכם כמה קילוגרמים שמשפיעים על הביטחון העצמי.

LiatBook_Article

שינוי של כל אחד מהתחומים האלה דורש מוטיבציה – הדבר הזה שגורם לנו לקום בוקר אחד ולהגיד "אני לא מחכה יותר למחר, היום אני משתנה ואני אעשה את כל מה שצריך כדי להשיג את מה שאני רוצה!" ואם המוטיבציה אל באה אל מוחמד, מוחמד יבוא אל המוטיבציה.

5 עקרונות-על

אם הרצון שלכם בשינוי התזונה, המשקל או הדימוי העצמי שלכם הוא רצון וותיק ולא משהו שנולד אתמול, ודאי התנסיתם כבר בתכנית כלשהי או במוצרים שנועדו לשנות את חייכם. גם אם הצלחתם לדבוק בתכנית ולהשיג את השינוי, השלב הבא הוא שימור ההישגים והפיכתם לטבע שני.

לכל שגרת תזונה, דיאטה וכושר יש 5 עקרונות-על ידועים, שבזכותם הגוף הופך למחוטב, חזק ובריא מאוד, ולא רק מכונה המביאה אותנו מנקודה א ל-ב:

1. תזונה מחדשת
2. תוספי תזונה
3. אימוני התנגדות
4. פעילות קרדיו-וסקולרית
5. מנוחה והתאוששות

תכנית מה Fit?

מחקרים שבחנו את האימונים הגופניים שעוברים חיילי צבא ארה"ב הראו כי ירידה במשקל, עלייה בנפח השריר ובסיבולת מתקבלים לאחר אימונים אינטנסיביים המשלבים גם פרקי מנוחה מוקצבים, כמו גם שמירה על תזונה עשירה בוויטמינים ומינרלים. שמירה על תזונה בריאה ומגוונת במהלך האימונים סייעה לגוף לתפקד ביעילות, שמרה על תפקוד גבוה, ושיפרה את חילוף החומרים.

כאשר משלבים מחקרים אלו עם פילוסופיות חיים עתיקות, כמו זו הסינית, הדוגלת באיזון של חמשת המערכות השונות בגוף – נשימה, דם, עיכול, חיסון והמערכת האנדוקרינית (הורמונאלית), מתקבל מדע מודרני מבוסס ידע ומסורת, המשתלב בקלות בתוך החיים.

תכנית סאנפיט SunFit של חברת סאנריידר היא בדיוק כזו.

באמצעות מחקר המשלב ידע עתיק ועדכני ומוצרים המופקים במפעלי הייצור מהחדשנים והמשוכללים בעולם, סאנריידר מביאה את הפילוסופיה העתיקה אל תוך חייכם בקלות. התכנית משלבת את כל 5 עקרונות-העל ומאפשרת לכם לדבוק בשינוי ובהישגים לאורך זמן.

כיוון שכל אחת מחמש מערכות הגוף תומכת באחרות ונתמכת על ידן – כל יציאה מאיזון של אחת המערכות גוררת פגיעה בכל היתר. התכנית נועדה לאזן ולחזק את המערכות באמצעות רכיבים צמחיים ייחודיים המנקים את הגוף ומזינים אותו בוויטמינים, מינרלים, נוגדי חמצון ורכיבים מועילים אחרים.

התכנית מבוססת על 5 עקרונות העל התומכים בתפקודן של המערכות השונות, וכל עקרון נועד לחזק את האחרים:

1. התזונה המחדשת מכינה את הגוף ומביאה אותו למצב בריאותי גבוה
2. תוספי התזונה מחזקים את הגוף ומכינים אותו לאימוני הכושר
3. אימוני ההתנגדות עוזרים לגוף לשרוף קלוריות ולבנות מסת שריר בצורה יעילה ומהירה
4. הפעילות הקרדיו-וסקולרית תומכת בפעילות הלב
5. זמני המנוחה מסייעים לגוף להתאושש מהפעילות הגופנית ולהסתגל אליה.

התכנית מספקת לכם את הפתרון השלם לחיטוב וירידה במשקל.

היא מתמשכת על פני 90 ימים וכוללת את תוספי התזונה הטובים ביותר עבור תכנית כושר וירידה במשקל, ומשמרת את עקרון הפילוסופיה העתיקה הדוגל בפורמולה: הזנה + ניקוי = איזון
כל מוצרי בתכנית מתאימים לחולי סכרת ולטבעונים.

קופון מתנה לקוראי Eatwell

דיאטה

ערכת SunFit® כוללת תוספי תזונה מעולים וחוברת הדרכה

• סיירת הכושר: מארז של 6 תקליטורי DVD (ובהם 12 סוגי אימונים) מדריך אימונים, מדריך תזונה,יומן כושר, רצועת התנגדות וסרט מדידה.

• ערכת הכושר של סאנפיט – באמצעותן תוכלו למדוד את התקדמותכם בתכנית.

• 12 מפגשי שבועיים – בהם תוכלו לפגוש אנשים אחרים המשתתפים בתכנית, לשמוע את סיפורי ההצלחה שלהם ולקבל מהם שפע השראה ומוטיבציה.

דיאטה

ערכת סיירת הכושר – אימוני התנגדות ואימונים קרדיו-וסקולרים

סאנריידר פועלת מעל ל-33 שנה (מאז 1982) ביותר מ-50 מדינות בעולם.

את מוצרי סאנריידר ניתן להשיג:

מוקד הזמנות טלפוני – 08-9787111
תל אביב, דיזנגוף סנטר – קומה שנייה מול קסטרו (03-6134004)
קריית ביאליק, קניון הקריון – השדרה הראשית מול המשביר (04-6256050)
לוד, המלאכה 13 א.ת הצפוני (חנות היבואן) – 08-9787111

הכתבה באדיבות סאנריידר

השאירו תגובה: