Taubread_Migdal
Vinia_Migdal

3 טיפוסי דיאטה קייצית

מאת: מיכל אברמוביץ
הלחוצה, המאוזנת וזו שחייבת ללמוד ה-כ-ל לפני שהיא משנה הרגלים. כל אישה ניגשת לדיאטה בדרך שלה. אז איזו שיטה מתאימה לך?

צילום: unsplash

אוגוסט כאן והעניין בדיאטות מטפס לא פחות מהטמפרטורות: "הכיני גופך לקיץ" אומרות המודעות בכל קיץ מחדש. "האם הגוף שלך מוכן לביקיני?" שואלים העיתונים; כשהיום התשובה המקובלת והחיובית היא שכל גוף מוכן לביקיני, ולא צריך לשנות אותו בשביל להיות "ראויה לביקיני"; זה לא משנה אם את שואפת לרזון מקסימלי, או דוגלת בגישת ה-body positive, סביר להניח שירידה במשקל היא יעד שלא תתנגדי לו. אבל איך מגיעים לשם? מוזמנת להכיר מספר גישות ו"טריקים" שיכולים לסייע בדרך לביקיני (אבל תעשי טובה, אל תחכי לירידה במשקל כדי ללכת לים. כל אישה ראויה לאהוב את עצמה בבגד ים).

 

הלחוצה – "אני צריכה לרדת 5 ק"ג עד הסופ"ש!"

"הזמן עושה את שלו" אומר אברהם טל, אבל ללחוצה אין זמן! היא רוצה לראות תוצאות היום, או מקסימום מחר. אם את לחוצה על התוצאות, ההמלצה שלנו אליך היא לעצור ולנשום.

Vinia_Article

צום או דיאטה קיצוניים יכולים להשיג את התוצאה ההפוכה עבורך ולהכניס את הגוף למגננה, כשהוא ירגיש שהוא לא מקבל את כל הקלוריות ואבות המזון הנחוצים לו הוא יכול לבלום את תהליך הירידה במשקל, וזה עוד לפני שציינו את ההרגשה הנוראית שלנו בזמן שאנחנו נמצאות בדיאטה קיצונית.

שייק ופרי

"אם אני אשתה היום שייק בבוקר,אקום מחר רזה?" הלחוצה תוהה. צילום: unsplash

 

המנטרה המנצחת עבור הלחוצה: סבלנות שווה זהב (וחיטוב).

מוצר שיכול לעניין אותך: סופר אפקט שורף שומנים; שורף שומנים סופר ליפו מסייע להגברת העוררות, לשיפור היכולת הגופנית ולהגברת ההוצאה הקלורית במהלך הפעילות הגופנית.

 

המאוזנת – גישה שפויה לחיים וגם לתהליך הירידה במשקל

המאוזנת כבר ניסתה דיאטה, שתיים או יותר בחייה. היא מבינה שמדובר בתהליך שדורש סבלנות ואיזון. כל אחד יכול לצום יומיים, אבל מה קורה אחר כך? כדי להשיג תוצאות שיחזיקו מעמד ברור לה שתפריט מאוזן הוא הבחירה הנכונה וה"משתלמת" ביותר.

המנטרה המנצחת עבור המאוזנת: גם מסע של מאות קילומטרים מתחיל בצעד אחד קטן.

מוצר שיכול לעניין אותך: בנפייבר יכול להשתלב בתפריט שלך בלי שינויים דרמטיים או וויתורים קיצוניים; בנפייבר אבקת סיבים תזונתיים דקסטרין חיטה, תורם לשמירת פעילות עיכול תקינה*.

ניתן להוסיף בנפייבר באופן יומיומי למזונות ולמשקאות שאתה אוהב: למים, לקפה, למיץ ולמתכונים

שונים שאוהבים. בנפייבר נטול גלוטן (פחות מ20 ppm), ללא סוכר ונמס לחלוטין כך שלא ניתן

להרגיש בו כלל!

 

זו שחייבת ללמוד – רוצה לדעת הכל לפני שהיא ניגשת לשינוי

ידע הוא כוח, ועבור זו שחייבת ללמוד, הוא המוטיבציה שמניעה אותה לעבר המטרות שלה. לפני שהיא תעשה צעד שונה, היא רוצה לדעת את כל הרקע הרלוונטי ולהבין שהבחירה שלה טובה עבורה ומגובה מחקרית.

המנטרה המנצחת עבור זו שחייבת ללמוד: "סוד ההליכה על המים, טמון בידיעה היכן מונחות האבנים".

מוצר שיכול לעניין אותך: הספר חילוף חומרים מנצח – לרדת במשקל ולהיות בריאים על ידי אכילת המזונות הנכונים וללא ספירת קלוריות. אין ספק שכולנו היינו שמחים לחיות ללא ספירת קלוריות, ולכן לא מפתיע שהספר הזה, שכתב ד"ר מארק היימן (.M.D), הוא הצלחה בארץ ובעולם.

 

דיאטה

מוכנה לשינוי? צילום: unsplash

 

לפני שאת יוצאת לדרך – חשוב להיות מצוידת

עם כל הכבוד למוטיבציה וחשיבה חיובית, כדי ליצור שינוי של ממש בהרגלי האכילה ובאורח החיים שלך, שווה לעצור רגע ולדמיין את ארוחת הבוקר שלך מחר בבוקר, אחרי כן כדאי לחשוב על ארוחת הצהריים. השראה היא נפלאה, רעיונות יכולים להיות שובים, אבל כדי שתוכלי ליישם בזמן אמת את התכנית שלך, כדאי באמת לחשוב מה יהיה לך לאכול, כדי שתוכלי להסתער על אורח חיים בריא יותר ממקום של בטחון ושובע, ולא תיאלצי "ליפול" על פתי-בר, כשאת מורעבת, בשעה 17:05. את כבר יודעת שמגיע לך משהו יותר טוב מזה.

 

הפורטל לתזונה בריאה Eatwell משמש כערוץ פרסומי ואין הוא ממליץ על מטפל כזה או אחר ואינו נושא באחריות כלשהי למוצר/שירות שניתן ע"י חברה או בעלי המקצוע המפורסמים באתר או בכלל.

השאירו תגובה: