Powered by WP Bannerize

Powered by WP Bannerize

Microhydrin- אנרגיה חדשה

מאת: רוסלן קרט
אנרגיה, סיבולת והחלמה. מיקרוהידרין הינו נוגד חימצון חזק המסייע לגוף בבניית אבני יסוד ליצירת אנרגיה, משפר יכולת ומאיץ החלמה

Microhydrin – אנרגיה, סיבולת והחלמה
כתבה שיווקיתתועלות עיקריות:                       

*הגנה נוגדת חימצון חזקה              
*מפחית כאב לאחר אימון                                  
*אנרגיה וסיבולת לב ריאה 

מה זה מיקרוהידרין?

מיקרוהידרין הינו נוגד חימצון חזק המסייע לגוף בבניית אבני יסוד ליצירת אנרגיה, משפר יכולת ומאיץ החלמה. מיקרוהידרין מעניק  אנרגיות שאינן מסופקות ע"י הדיאטות המודרניות .
   
למה הוא נועד?

זה בעצם נוגד חימצון חזק באופן ייחודי המספק לגוף שלך את אבני היסוד לייצור אנרגיה במאוזנות תאיות. בן אדם צריך הספקה שופעת של אלקטרונים ליצור אנרגיה. מיקרוהידרין מספק את המספר הכי גבוה של האלקטרונים הקיימים מכל נוגד חימצון שניתן להשיג כיום בשוק
.
למי זה טוב?

כל אחד ובכל גיל יכול להנות מהיתרונות של המיקרוהידרין. אם אתה צריך אנרגיה, יכולת הבראה מהירה יותר, אתה צריך מיקרוהידרין!!!


כיצד להשתמש בו?

ניתן לקחת מיקרוהידרין על בסיס יומי בתור נוגד חימצון חזק. ספורטאיים נוהגים לקחת אותו לפני האימון כי זה מספק להם יותר אנרגיה, יכולות גבוהות יותר ואף מגביר את ההחלמה של השריר.


פעילות נוגדת חימצון

הוכח שמיקרוהידרין הינו נוגד חימצון חזק באופן משמעותי. מחקר הראה שמיקרוהידרין מספק הגנה חזקה מנזקים של רדיקלים חופשיים. כאשר לוקחים 4 כמוסות של מיקרוהידרין ביום במשך שבועיים, למטופלים שנבדקו הייתה תוספת של 43% הגנה בפני רדיקלים חופשיים לעומת  קבוצה שלקחה תרופת דמו (פלסבו).

רדיקלים חופשיים הינם תרכובות בלתי יציבות שהגוף שלנו מייצר כל יום.נוכחותם אינה נורמאלית,ואם זאת הרגלי אכילה לא טובים,זיהום,לחץ,וגורמים נוספים רבים מביאים לסכנת גדילה במספר הרדיקאלים החופשיים המיוצרים ע"י גופינו..

ראדיקלים חופשיים נוצרו בתהליך חימצון,תרכובות שאיבדו אלקטרון,הם מטיילים בגוף וגונבים אלקטרונים אשר מביאים נזק לתאים בריאים,דבר שיכול לפגום בתוך תאי של הד.נ.א והר.נ.א ובעוד מולקולות חשובות בתוך התא.נזק הנגרם באמצעות רדיקאלים חופשיים חושף אותנו למחלות קשות.

מה הוא בעצם מיקרוהידרין?

מיקרוהידרין הוא מינרל סיליקאט ייחודי ; תרכובת של סיליקה ואניוני מימן המכילים אלקטרונים נוספים. האלקטרונים הנוספים באופן חופשי קיימים על מנת לנטרל רדיקלים חופשיים, ולהפכם לבלתי-מזיקים. מיקרוהידרין הוא ייחודי מכיוון שמימן, האלמנט הקטן ביותר, יכול לספק טריליונים של אלקטרונים אלו יותר מכל נוגד חימצון אחר שקיים.

בטיחות

מיקרוהידרין מורכב ממינרל ממקור טבעי. ברגע שנוטלים אותו, הוא משחרר יוני מימן שליליים, שבדרך כלל נמצאים בפירות וירקות אורגניים טריים, המספקים את אנרגית החיים שלא תמיד קיימת בהרגלי אכילה בעולם המודרני. אנו צריכים את האלקטרונים הללו על מנת לתפקד בצורה מאוזנת ברמה התאית. מבחני רעילות שבוצעו על ידי מעבדה הציגו רמת בטיחות גבוהה בהרבה מעל המנה הנדרשת ולכן מיקרוהידרין הוא הבטוח ביותר

מיקרוהידרין ®

על ידי שחרור אספקה עצומה של אלקטרונים לתאים שלנו, מיקרוהידרין הינו נוגד חימצון חזק בצורה יוצאת דופן ומגן על הגוף שלנו מאפילו הרדיקלים החופשיים הכי מסוכנים. בנוסף הוא משפר את תהליך יצירת ATP המקור האנרגיה העיקרי שלנו. ומכניס חמצן לתוך התאים שלנו ומקטין את החומצה החלבית שנוצרת במהלך אימון, מקטין כאב בשרירים ומאיץ החלמה.


אנטיאוקסידנט חזק הנותן אנרגיה מרובה על ידי מחקר ואושר על ידי ספורטאיים ומטפלים רבים. מיקרוהידרין הוא בעל היכולת לשפר את הויטאליות שלך בצורה מעמיקה על ידי נתינת אנרגיה ויכולות שאתה צריך לחיות כל יום בצורה הכי טובה.

עלינו

מיקרוהידרין הינו אחד המוצרים המובילים מהמגוון רחב של מוצרי בריאות של חברת "קורל קלאב". המורשת שלנו היא בריאות הוליסטית הנתמכת על ידי מחקרים. אנחנו מספקים פתרונות שמחזקים ומקדמים בריאות טבעית. אנחנו משלבים את המוצרים הטובים ביותר בטבע הנתמכים על ידי המדע בצורה מתוחכמת ואחראית.


במועדון בריאות "קורל קלאב" אנו נותנים ללקוחותינו ידע וכלים גם לאחזקת גוף יום יומית וגם כי עזרה ראשונה לטיפול במחלות שונות.


מאחורינו מעל 15 שנות מחקר, ניסיון ותוצאות מדהימות של לקוחותינו ביותר מ30 מדינות בעולם.


נציגי "קורל קלאב" מעבירים הרצאות בנושאי תוספי תזונה ובריאות. נשמח לשיתופי פעולה עם מטפלים, נטורופתים, הומאופתיים, תזונאים, מאמני ספורט ומאמני קושר אישיים.
למילוי טופס הצטרפות למועדון בריאות "קורל קלאב" כנסו לקישור

לפרטים נוספים: רוסלן קרט  0544825467 www.coral-club.co.il , ruslan@coral-club.co.il ,


 

השאירו תגובה: