Powered by WP Bannerize

Powered by WP Bannerize

החלמה מסוכרת לפי הבריאות הטבעית - הרב אשרוב

מאת: הרב יובל הכהן אשרוב
שאלנו את הרב יובל הכהן אשרוב אודות מחלת הסוכרת וכיצד מטופלים רבים מחלימים עד כדי שאינם זקוקים לתרופות ובדיקות הדם שלהם מראות שרמת הסוכר שלהם תקינה באופן עקבי
החלמה מסוכרת

הרב יובל הכהן אשרוב

שאלנו את הרב יובל הכהן אשרוב אודות מחלת הסוכרת וכיצד מטופלים רבים הפועלים לפי הבריאות הטבעית מחלימים עד כדי שאינם זקוקים לתרופות כלל ובדיקות הדם שלהם מראות שרמת הסוכר שלהם תקינה באופן עקבי.

לפניכם השיחה עם כבוד הרב יובל הכהן אשרוב:

שאלה: לפי הבריאות הטבעית מחלה היא הצטברות של רעלים, אז למה יש למישהו רעלים דווקא במקום מסוים?

הרב יובל הכהן אשרוב: הוא כנראה שהוא ירש חולשה כנראה באותו איבר או שהוא הכניס את הרעלים על ידי פעילות לא נכונה.

שאלה: אז למה לאנשים מסוימים יהיה דווקא סוכרת ולאנשים אחרים שאוכלים בדיוק את אותם הדברים בצורה לא בריאה יהיה משהו אחר? לתאומים למשל… לשניהם תהיה סוכרת?

הרב יובל הכהן אשרוב: אין שני אנשים אותו דבר קודם כל.

שאלה: האם זה קשור לגנטיקה?

הרב יובל הכהן אשרוב: אם לאנשים היה בדור הקודם סוכרת, יהיה להם יותר סיכוי לפתח סוכרת מאנשים אחרים.

שאלה: אם יש שני תאומים זהים והם אוכלים לא בריא, אבל הם אוכלים לא בריא – שניהם באותה צורה.  ישנים פחות או יותר אותו דבר ויש להם אורח חיים קצת שונה. אז אתה מצפה שאם יתפתח אצלם חולי הוא יהיה באותם איברים?

הרב יובל הכהן אשרוב: אי אפשר לדעת כי יש שוני. אם יחקרו את זה בטוח יראו קשר לנטייה הגנטית. הרפואה כן יודעת על הקשר הזה, אבל תלוי כמה ספורט כל אחד עושה, כמה עוגמת נפש יש לו מהאשה שלו, מהילדים שלו, זה מלא מרכיבים זה לא דבר אחד.

אדם שלמשל או בתקופה של עוגמת נפש, או קרה לו משהו והוא נכנס לשוק… למשל אחד האחים היה בצבא והוא ראה מישהו מת לידו, הוא קיבל שוק והשני לא עבר את זה אז הלבלב של הראשון יהיה במצב יותר קשה כי אם לאחד מהם היתה דלקת במפרקים והוא קיבל סטרואידים הסטרואידים משתקים את הלבלב חלקית.

הבנתי. זאת אומרת שזה לא מבטיח. כל מקרה זה לגופו.

הרב יובל הכהן אשרוב: כל מקרה לגופו. כשיש נטייה גנטית יש יותר סיכויים לפתח את זה גם. זה לא אומר שתהיה מחלה.

אז כבוד הרב, כיצד היית מייעץ לאנשים שכבר חלו במחלה הקשה הזו (סוכרת) לפעול?

הרב יובל הכהן אשרוב: אני מדבר עכשיו אל חולי סוכרת. סוכרת זו מחלה שהופכת להיות יותר ויותר נפוצה, ליותר אחוזים מהאוכלוסיה יש את זה והבעיה היא לא סוכרים. בדרך כלל הבעיה היא לא סוכר, כמו שכולם חושבים, אלא הבעיה היא אכילת יתר.

זוהי מחלה של החברה המודרנית, של שפע ואכילת יותר. צריך להסביר את העניין הזה. סוכרת זו מחלה שהסוכר לא מצליח להיכנס לתאים ברמה מספיקה בגלל אחת משתי סיבות או שתיהן. אחת, זה מיעוט אינסולין. השנייה, יותר נפוצה במבוגרים זהinsulin resistance  תנגודת אינסולין.

האינסולין זה חומר שפותח את התאים ומאפשר לסוכר להיכנס פנימה. כשברמה נמוכה אין מספיק פותחנים כאלה שמאפשרים לסוכר להיכנס. ובמקרה השני כשיש תנגודת בתאים, אפילו שיש מספיק אינסולין, הסוכר לא יכול להיכנס לתוך התאים. אז הסיבה הראשונה של מיעוט אינסולין נובעת מעייפות של הלבלב. הלבלב מתעייף לא בגלל עודף סוכר. זה גם יכול להיות, אבל בדרך כלל בגלל עודף אכילה.

אכילת יתר של בעיקר שומנים ומספר שתיים זה חלבונים. כי הלבלב לא מייצר רק אינסולין הוא מייצר אנזימים גם לחלבון וגם לשומנים. אז כשאדם אוכל פי 3 ממה שהגוף שלו אמור לעכל ביום, וזה הרבה מהאוכלוסייה ככה, הלבלב – כמו כל בלוטה אחרת, במשך הזמן מתעייף וחומרי הגלם ליצור ההורמון האנזים יורדים, אז נוצר מצב של מיעוט אינסולין, זו בעיה פחות שכיחה מאשר הבעיה השנייה.

הבעיה השנייה היא insulin resistance  שאפילו שהלבלב מתפקד טוב, הגוף לא מצליח לקלוט את האינסולין בתאים. יש פסולת שומנית. המחקרים הכי מודרניים מראים שהפסולת השומנית היא הבעייתית, זו פסולת שחוסמת את האינסולין מלהתיישב על רצפטורים. לתא יש רצפטורים בתאים לאינסולין, לכן זה שהרפואה תיתן עכשיו תרופות או אינסולין זה לא יעזור לפתור את הבעיה עצמה משום שלא עשו ניקוי של התאים מהפסולת.

הרפואה נותנת חומרים שגורמים ללבב לייצר יותר אינסולין, זה הכדורים, או במקרה היותר גרוע… נותנת אינסולין במקום, אבל היא לא מאפשרת לגוף לקלוט אותו. אחר כך יש רמות עולות ומתגברות של אינסולין שאנשים מגיעים להזריק רמות גבוהות כשהאינסולין עצמו הוא בעייתי.

יש שני פתרונות להחלמה מסוכרת: אחד, לתת ללבלב מנוחה כדי שישקם את עצמו. זה מתייחס לבעיה הראשונה וזה על ידי אכילה שמאפשרת ללבלב מנוחה, כלומר לא מצריכה אותו לייצור מטורף של חומרים. והדבר העיקרי הוא ניקוי הגוף מרעלים, מפסולת שומנית בעיקר.

לכן הבריאות הטבעית מדריכה אנשים בעיקר למעט בצריכת השומן וחומרים המייצרים פסולת לא רצויה והתוצאות הן כמעט מידיות.

אם האדם מתנקה לגמרי הוא יכול להבריא מסוכרת. אדם מבוגר שמתנקה לגמרי ונותן מנוחה ללבלב יכול אחרי זה לחיות בלי אינסולין וכדורים והסוכר שלו מאוזן. כמובן שהוא בודק את עצמו ורואה שזה מאוזן.

מה צריך לדעת בכדי לנקות את הגוף בצורה הנכונה כדי להחלים מסוכרת?

הרב יובל הכהן אשרוב: צריך ללמוד את "הבריאות הטבעית" כדי לדעת איך עושים ניקוי הבריאות הטבעית מלמדת איך לנקות את הגוף, איך לתת ללבלב מנוחה, איזו תזונה צריך בכדי לתת ללבלב מנוחה ואיך לנקות כל תא ותא מפסולת על מנת שקליטת האינסולין תהיה טובה.

למידע אודות הבריאות הטבעית והחלמה מסוכרת מבוגרים לחצו על הקישור הבא:
http://www.natural-heal.com/diabetesbshortlesson

השאירו תגובה: